در 6 ماه نخست سالجاری؛

بیش از 15 هزار لیست حق بیمه اینترنتی از کارفرمایان گیلانی دریافت شده است

۱۳۹۳/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۳ - کد خبر: 125332

سلامت نیوز: مدیر کل تأمین اجتماعی گیلان گفت: در 6 ماه نخست سال جاری، بیش از 15 هزار لیست حق بیمه اینترنتی از کارفرمایان استان دریافت شده است.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، جمیل حق پرست افزود: اجرای طرح امکان ارسال لیست وپرداخت حق بیمه به صورت اینترنتی، در مهرماه سال جاری موجب کاهش بیش از یک هزار مراجعه کارفرمایی به واحدهای تابعه تأمین اجتماعی استان گیلان شده است.
وی تصریح کرد: صرفه جوئی در زمان وهزینه کارفرمایان وهمچنین افزایش رضایتمندی آنان از مزایای بهره مندی از خدمات الکترونیکی ارسال وپرداخت حق بیمه است.
حق پرست اظهار داشت: تأمین اجتماعی استان گیلان با در اختیار داشتن یک واحد ستادی، 25 شعبه، 8 شعبه اقماری و4 کارگزاری رسمی عهده دار ارائه خدمات به بیش از 360 هزار بیمه شده اصلی و92 هزار مستمری بگیر است که با احتساب افراد تحت تکفل آنها بالغ بر یک میلیون ویکصد هزار نفر از جمعیت استان را در بر می گیرد.
وی با اشاره به افزایش دامنه فعالیت ها وشمار جامعه هدف و کسب رضایتمندی آنان خاطر نشان کرد: 5 شعبه تأمین اجتماعی بندر انزلی، املش، شفت، بندر کیاشهر وآستانه اشرفیه به یک تیپ بالاتر ارتقاء پیدا کردند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.91189s, 19q