چهارمین همایش سراسری مسئولان انتظامی نظام پزشکی کشور برگزار می شود

۱۳۹۳/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۰ - کد خبر: 125460

سلامت نیوز: چهارمین همایش سراسری مسئولان انتظامی سراسر کشور 29 و 30 آبان در تالارابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، محسن خلیلی، قائم مقام معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی گفت: هدف از برگزاری این همایش دو روزه را آشنایی مسئولان هیات های انتظامی و دادسراهای نظام پزشکی سراسر کشور عنوان کرد.

وی گفت:بیش از 200 دادسرا،200هیات بدوی و حدود 45 هیات تجدید نظر داریم که در 4 پنل تخصصی گروه دادسراها ،گروه هیات های بدوی ،گروه هیات های تجدید نظر و گروه حقوق پزشکی که معاونین انتظامی سراسر کشور هستند؛حضورخواهند داشت.

وی همچنین به توجیه گروه های هدف در خصوص تدوین بسته نظارتی جدیدی که در خصوص تعرفه های پزشکی قرار است از 15 آبان اجرایی شود ؛اشاره کرد و بیان داشت: این موضوع در پنل های تخصصی اعلام می شود تا اگر ابهاماتی در این زمینه وجود داشته باشد برطرف و نحوه تعامل با این بسته نظارتی مشخص شود.

وی افزود: در قالب این بسته نحوه نظارت برتعرفه ها در چارچوب کمیته استانی بررسی می شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.

به گفته خلیلی این همایش دو روزه دارای حداقل 10 و حداکثر 15 امتیاز باز آموزی برای روسای هیات های بدوی و تجدید نظر،دبیران هیات ها و معاونین انتظامی و همچنین دادستان های سراسر کشور و کارشناسان کمیسیون های تخصصی تهران است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.18767s, 18q