مدیرکل درآمد حق بيمه سازمان تأمین اجتماعی:

کارفرمایان می توانند ابلاغ هاي تامين اجتماعي را به صورت الكترونيكي دریافت کنند

۱۳۹۳/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۶ - کد خبر: 125722

سلامت نیوز: مدیرکل درآمد حق بيمه سازمان تأمین اجتماعی از اجرای طرحی خبر داد که کارفرمایان از این پس می توانند ابلاغ هاي تامين اجتماعي را به صورت غیر حضوری و الكترونيكي دریافت کنند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مهرداد قریب گفت: با اقدامات انجام شده توسط این سازمان، کارفرمایان می توانند برگه های اخطاريه، اجرائيه، اعلاميه و صورتحساب هاي خود را به صورت غير حضوري و اينترنتي دريافت کنند.


وی در خصوص چگونگی استفاده از چنین امکانی توسط کارفرمایان بیان کرد: در نخستین گام، متقاضیان باید با مراجعه به شعب تامين اجتماعي، تعهد نامه و فرمهاي مربوطه را تکمیل کنند. سپس از طرف شعب تامين اجتماعي یک رسید به آنها ارایه می شود که نام كاربري و رمز عبور کارفرما براي اولين بار در برگه دريافتي قرار دارد و در اولين ورود به سامانه، باید رمز خود را تغيير دهند .


قریب اظهار داشت: كارفرماياني كه برای ارائه ليست حق بيمه به صورت اينترنتي، قبلاً رمز دريافت كرده اند نيازي به دريافت رمز مجدد ندارند و فقط بايد به شعبه تأمین اجتماعی مربوطه مراجعه کنند تا ابلاغ الكترونيكي برای آنها فعال شود.
مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی از کارفرمایان علاقه مند به بهره مندی از چنین خدمت نوینی خواست تا شماره تلفن همراه و آدرس پست الكترونيكي خود را برای دريافت رمز ابلاغ الكترونيكي به شعب تامين اجتماعي ارائه دهند.
وی اضافه کرد: پس از پایان یافتن مراحل ثبت نام در طرح مذکور، در زمان صدور ابلاغ های تأمین اجتماعی اعم از اخطاريه، اجرائيه، اعلاميه و صورتحساب ها، به جای ابلاغیه های کاغذی، پيامك و پست الکترونیکی به كارفرما ارسال خواهد شد.
قریب افزود: متقاضیان پس از دريافت رمز، با مراجعه به سامانه ابلاغ الكترونيكي به نشانی eblagh.tamin.ir ودرج نام كاربري و رمز عبور، مي توانند برگه هاي احکام مطالباتی را مشاهده کنند. ملاک محاسبه مواعد برای سازمان 48 ساعت بعد از تاریخ ارسال داده پیام به صندوق های اطلاعاتی کارفرما در درگاه ابلاغ الکترونیکی خواهد بود.
وی همچنین از كارفرمايان خواست تا به منظور انجام پيگيري هاي بعدي در خصوص مطلع شدن از جزئيات و نحوه تسويه بدهي به شعب تامين اجتماعي مراجعه کنند و در جریان جزئیات بیشتر این طرح قرار گیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مالک محمدی
ابلاغ حکم مطالباتی شماره 174818 به تاریخ 93/10/16
حامد آرمان
با سلام و خسته نباشید.
چگونه می تونم متن ابلاغ شماره65457 به تاریخ 1394/04/16 را از سایت ببینم .
با تشکر
0.64145s, 19q