آماده‌باش اورژانس در تاسوعا و عاشورای حسینی

۱۳۹۳/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۵ - کد خبر: 125839

سلامت نیوز: مأموران اورژانس تهران فردا و پس ‌فردا به مناسبت مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در آماده‌باش کامل در ۱۰۰ نقطه پرتردد شهر تهران مستقر می‌شوند تا به عزاداران حسینی در صورت لزوم خدمت‌رسانی کنند.

حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت‌وگو با فارس، از آماده‌باش کامل نیروهای اورژانس طی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

وی گفت: در این روزها 100 آمبولانس در 100 نقطه پرتردد شهر تهران مستقر می شود و آماده خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی خواهند بود.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با تأکید بر اینکه بیش از 140 پایگاه اورژانس نیز در آماده‌باش کامل قرار دارند، افزود: موتورآمبولانس‌های اورژانس با استقرار در پایگاه‌ها در حالت آماده باش برای ارائه خدمت به هموطنان عزادار هستند.

وی با اشاره به حضور 4 دستگاه اتوبوس‌آمبولانس در چهار نقطه شهر تهران گفت: در روز تاسوعا از آغاز مراسم و تا زمان پایان مراسم، تکنسین‌های اورژانس در آماده‌باش کامل قرار دارند.

عباسی با بیان اینکه در روز عاشورا نیز از صبح زود نیروهای اورژانس در محل‌های تعیین‌شده مستقر خواهند بود گفت: همه خدمات ارائه‌شده در این دو روز رایگان بوده و هموطنان می‌توانند به نزدیک‌ترین پایگاه مستقر در محله خود مراجعه و خدمات اورژانسی دریافت کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.72242s, 18q