قتل نوزاد توسط پدر به خاطر گریه کردن!

۱۳۹۳/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۶ - کد خبر: 126199

سلامت نیوز: پدری که دختر 6 ماهه خود را تنها به خاطر اینکه گریه می کرد به قتل رسانده بود، به زودی محاکمه می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، دهم مهر ماه امسال ماموران کلانتری 101 تجریش در جریان کشف جسد یک نوزاد روبروی آتش نشانی قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران در محل، آنها جسد دختر بچه 6 ماه ای را یافتند که داخل یک کفن و یک پتوی صورتی پیچیده شده و مشخصاتش روی پتو نوشته شده بود.

بلافاصله کارآگاهان تجسس های خود را در این خصوص آغاز کردند و جسد این کودک را به پزشکی قانونی منتقل کردند، تحقیقات نشان می داد که علت مرگ این دختربچه خفگی است. بنابراین موضوع با عنوان قتل از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران پیگیری شد.

در ادامه تجسس ها پدر این کودک شناسایی و از سوی ماموران مورد بازجویی قرار گرفت. این مرد شیشه ای بلافاصله به قتل دخترش اعتراف کرد و به ماموران گفت: همسرم به اتهام سرقت چند وقتی می شود که در زندان به سر می برد. ما صاحب 4 فرزند هستیم. آن روز هم بچه هایم حسابی مرا اذیت کردند و دخترم هم مرتب گریه می کرد. من هم که عصبانی شده بودم با یک بالشت او را خفه کردم. پس از آن دخترم را شستم و پس از کفن پیچ کردنش، او را لای پتو پیچیدم و روبروی آتش نشانی گذاشتم.

با اعترافات این مرد جنایتکار پس از تکمیل تحقیقات قرار مجرمیت وی در شعبه سوم دادسرای جنایی تهران صادر شد و او به زودی در دادگاه کیفری از خود دفاع می کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
درنا
خدا لعنتت کنه دیو دوسر زورت به یه بچه 6 ماه رسید ذلیل شده خدا نشناس
2.84562s, 19q