مديرعامل انجمن حمايت از بيماران كليوي خواستار شد:

ضرورت واگذاري سهام عدالت به بيماران پيوندي

۱۳۸۷/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12655
 ضرورت واگذاري سهام عدالت به بيماران پيوندي
هاشم قاسمي در گفت‌وگو با ايسنا ، گفت:‌ بيماران پيوند كليه مانند بيماران دياليزي با مشكلات زيادي روبرو هستند. تنها تامين يك داروي بيماران پيوندي از 198 هزار تومان تا دويست هزار تومان هزينه در بردارد و بسياري از بيماران قادر به تامين داروي مورد نياز خود نيستند.

وي گفت: مصرف نكردن به موقع و مداوم دارو، بيماران را با مشكلات زيادي روبرو مي‌كند و حتي در مواردي ممكن است سبب پس زدن پيوند نيز شود. به اين ترتيب، بيماران پيوند كليه همواره از هزينه‌هاي تامين داروي مورد نياز خود گله دارند.

مديرعامل انجمن حمايت از بيماران كليوي با بيان اين كه هر لحظه ممكن است بيماران پيوندي به دياليز برگشت داده شوند؛ گفت: بهره‌مندي از سهام عدالت حق اين بيماران است. اما متاسفانه با وجود مشكلات اين بيماران، تاكنون با واگذاري سهام عدالت به آنها موافقت نشده است. در اين زمينه انتظار مي‌رود براي واگذاري سهام عدالت به بيماران پيوندي نيز اقداماتي صورت گيرد.

تمديد مهلت ثبت نام بيماران خاص براي واگذاري سهام عدالت تا پايان مهر ماه

قاسمي در ادامه با بيان اين كه مهلت ثبت نام بيماران خاص براي واگذاري سهام عدالت تا پايان مهرماه تمديد شد، گفت: در تهران تاكنون بيش از هزار نفر از بيماران كليوي براي ثبت نام اقدام كرده‌اند. ثبت نام واگذاري سهام عدالت به بيماران خاص در تهران و شهرستان‌ها ادامه دارد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.14597s, 18q