معاون درمان وزیر بهداشت :

اختصاص بسته جدید حمایتی از زوج‌های نابارور در دستور کار وزارت بهداشت قرار گرفت

۱۳۹۳/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۰ - کد خبر: 126622

سلامت نیوز: معاون درمان وزیر بهداشت از اختصاص بسته ویژه حمایتی از افراد نابارور در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این بسته در قالب سیاست‌های جدید جمعیتی در دستور کار قرار گرفته است.

محمد آقاجانی در گفت‌وگو با فارس گفت: برای حمایت از زوج‌های نابارور سازمان غذا و دارو تصمیمات جدیدی را گرفته و منابعی را به این کار اختصاص داده است.

وی ادامه داد: به طوری که پوشش برخی از داروهای درمان ناباروری ایجاد شده اما برنامه‌های جدیدی در وزارت بهداشت در قالب سیاست‌های جدید جمعیتی در دستور کار قرار گرفته است.

آقاجانی گفت: بسته حمایت از افراد نابارور که در دستور کار وزارت بهداشت است هم‌اکنون در حال طراحی است و زمانی که طراحی این بسته حمایتی تمام شود جزئیات آن به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

معاون درمان وزیر بهداشت گفت: البته در حال حاضر در قالب سایر بیماران نیز این حمایت‌ها در بیمارستان های دولتی در حال انجام است اما حمایت ویژه از زوج‌های نابارور متوجه داروهای خاص است که ممکن است پوشش بیمه‌ای کاملی نداشته باشند.

وی افزود: همچنین این حمایت‌های ویژه در مورد بعضی از اقدامات درمانی که هنوز هم تحت پوشش بیمه قرار نگرفته‌اند و می‌توان از این راه‌های درمانی برای درمان زوج‌های نابارور استفاده کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.85098s, 19q