دلالی بیمار در مرز مهران

۱۳۹۳/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۴ - کد خبر: 126670
دلالی بیمار در مرز مهران

سلامت نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از وجود دلالان مستقر در مرز مهران که بیماران عراقی را به بیمارستان‌های خارج از استان هدایت‌ می‌کنند انتقاد کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر «علی دل‌پشه» در جلسه ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری در استان اظهار کرد: ما می‌توانیم با اخذ قرارداد با یک سرمایه‌گذار بیماران عراقی را در بیمارستان‌های استان پذیرش کنیم تا به رونق توریسم‌درمانی هم جامه عمل پوشانده شود.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون توسط دلالان بیماران از مرز تحویل گرفته می‌شود و در بیمارستان‌های دیگر استان‌ها به هزینه خود بیمار پذیرش می‌شوند و دلالان به اهداف خود می‌رسند، افزود: اگر ما در مرز متولی را مشخص کنیم این مشکل برطرف می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان ایلام با تأکید بر اینکه بیمارستان‌های استان آمادگی کامل برای پذیرش بیماران عراقی دارد و در صورت نیاز این بیماران به خارج از استان اعزام می‌شوند، تصریح کرد: ساماندهی پذیرش بیماران عراقی در مرز مهران ضروریست.

وی با بیان اینکه انجام این مهم به توریست درمانی کمک بسزایی می‌کند، تصریح کرد: چرا ده‌ها دلال خیلی ساده بیمار را از مرز تحویل می‌گیرند و آنها را به بیمارستان استان‌های دیگر هدایت می‌کنند؟

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.18431s, 19q