اخبار راديو سلامت

برنامه هاي يک شنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12674
برنامه هاي يک شنبه راديو سلامت

روز جهاني قلب و روز جهاني آتش نشاني در راديو سلامت
راديو سلامت 5 برنامه ايستگاه بامدادي ، فراسو ، مردم و سلامت ، صداي مشاور و موج زندگي خود را به اين دو موضوع اختصاص داد .
ايستگاه بامدادي
عنوان برنامه اي صبحگاهي است که هر روز به صورت زنده به موضوعات مختلف حوزه بهداشت مي پردازد . اين برنامه فردا به موضوع روز جهاني قلب مي پردازد . ايستگاه بامدادي هر روز ساعت 7 تا 8 پخش مي شود.
فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد و با حضور کارشناسان و متخصصان به سوالات شنوندگان پاسخ ميدهد . اين برنامه فردا با حضور آقاي مهندس رزميان فر مشاور و سخنگوي سازمان آتش نشاني به موضوع روز جهاني آتش نشاني ميپردازد . اين برنامه ساعت 15/8 پخش مي شود .
صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد این برنامه فردا با حضور آقاي دکتر معتمدي متخصص قلب و عروق و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي به موضوع روز جهاني قلب و سلامت قلب میپردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد . و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه فردا با حضور آقاي مهندس رزميان فر مشاور و سخنگوي سازمان آتش نشاني به موضوع روز جهاني آتش نشاني ميپردازد مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود .
موج زندگی

عنوان جنگ عصر گاهی است که هر روز از رادیو سلامت پخش می شود و شامل آیتم های مختلف همچون مسابقه ، پرداختن به بحث صله رحم ، ترویج فرهنگ مصرف دارو ، اخبار همایشها و سمینارها ، توصیه های ترافیک ، اخبار هواشناسی ، بحث روز و گزارش است .
این برنامه فردا به موضوع روز جهاني قلب ميپردازد . موج زندگي هر روز ساعت 17 تا 18 پخش میشود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.09795s, 18q