شير مدارس از اول آذر توزيع مي‌شود

۱۳۹۳/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۷ - کد خبر: 126897

سلامت نیوز: با تخصيص مرحله اول اعتبار «توزيع شير در مدارس» اين طرح به طور قطعي از اول آذر به صورت يکپارچه در مدارس هدف آغاز مي‌شود.

به گزارش سلامت نیوز،مشاور اجرايي معاونت توسعه و پشتيباني آموزش و پرورش با اعلام اين خبر به خراسان گفت: با پيگيري‌هاي مداوم اولين مرحله تخصيص اعتبار از محل بودجه آموزش و پرورش نسبت به اين طرح، ديروز ابلاغ شد.

منصور مجاوري با اشاره به اين که تخصيص اين اعتبار با امضاي نهايي معاونت نظارت و برنامه ريزي رئيس جمهور انجام گرفته است، ادامه داد: بر اين اساس به سرعت ابلاغ به استان‌ها انجام و اعتبار لازم از سوي خزانه به استان‌ها ابلاغ مي‌شود و قطعا توزيع شير در مدارس از اول آذر انجام مي‌گيرد.

وي در پاسخ به اين که توزيع شير در مرحله اول به صورت پايدار يا مقطعي است تصريح کرد: توزيع شير به صورت يکپارچه است و پيش بيني مي‌کنيم با تخصيص مرحله اول اعتبار حدود ۳ماه اين طرح تامين اعتبار ‌شود. مجاوري با بيان اين که هنوز از محل هدفمندي يارانه‌ها هيچ اعتباري به اين طرح اختصاص نيافته است، افزود: اميدواريم تا طي شدن مرحله اول اعتبارات اعلام شده از محل هدفمندسازي يارانه‌ها نيز در اختيار قرار گيرد. وي از انجام مناقصه عقد قرارداد با کارخانه‌ها ياد و تاکيد کرد: قراردادها به صورت سالانه منعقد مي‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21093s, 18q