گزارش مجلس درباره اسیدپاشی نهایی شد

۱۳۹۳/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۹ - کد خبر: 127586

سلامت نیوز: عضو هیأت اعزامی به اصفهان برای بررسی حادثه اسیدپاشی، با بیان اینکه گزارش این هیأت برای رسیدگی به حادثه اسیدپاشی در این شهر نهایی شد، گفت: گزارش نهایی به کمیسیون امنیت‌ملی ارسال شده و احتمالا این گزارش برای قرائت به صحن علنی مجلس فرستاده می‌شود.

عوض حیدرپورشهرضایی در گفت‌وگو با خانه ملت، از اتمام بررسی‌های هیأت اعزامی به اصفهان دررسیدگی به حادثه اسیدپاشی این شهر خبر داد و گفت: گزارش نهایی این هیأت درباره این حادثه تدوین شده و فردا به کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس ارسال می‌شود.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پس ازبررسی و قرائت گزارش مربوطه در کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، احتمالا این گزارش برای قرائت به صحن علنی مجلس ارسال می‌شود.

وی با اشاره به پیشرفت مثبت در بررسی پرونده حادثه اسیدپاشی در اصفهان، گفت: در این رابطه سرنخ‌های بسیاری خوبی به دست آمده و در این رابطه دستگاه‌های امنیتی اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، ادامه داد: بر اساس بررسی‌های انجام شده حادثه اخیر اسیدپاشی در شهر اصفهان صرفا منطقه‌ای و استانی بوده و به نظر می‌رسد که عامل بروز این حادثه تنها یک نفر بوده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.94268s, 18q