اخبار راديو سلامت

برنامه هاي يکشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12801
برنامه هاي يکشنبه راديو سلامت

فراسو

عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه يکشنبه با حضور آقاي آراسب دباغ مقدم متخصص صنايع غذايي بمناسبت روز دامپزشک به موضوع نقش و وظايف دامپزشکان در سلامت جامعه مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.
صداي مشاور
عنوان برنامه اي است که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي ميپردازد اين برنامه يک شنبه با حضورآقاي دکتر صدري زاده متخصص عف.ني و کارشناس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي به موضوع بيماري مشترک بين انسان و حيوان ميپردازد. صداي مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش مي شود .

گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا پنج شنبه با حضور آقاي مهندس زهرايي کارشناس ارشد محيط زيست ساعت 05/9 پخش مي شود .
زاويه پنهان
برنامه زاويه پنهان عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به بررسي آگهي ها و تبليغات روزنامه ها و ساير رسانه ها درباره خدمات بهداشتي درماني با حضور کارشناسان و مسئولان مي پردازد و توضيحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب بيان مي کنند. اين برنامه روز يک شنبه 14 مهر با حضور آقاي مير عبد الهي کارشناس رسانه به موضوع تبليغات حوزه سلامت و رسالت رسانه مي پردازد . زاويه پنهان روزهاي يک شنبه ساعت 05/14 پخش مي شود .
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه روز يک شنبه با حضور آقاي دکتر مژدهي آدر کارشناس بيمه به موضوع وضعيت داروها و روز جهاني دامپزشک مي پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.04841s, 18q