تا ساعاتی دیگر بارش باران پراکنده در پایتخت

۱۳۹۳/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۰ - کد خبر: 128067

سلامت نیوز : مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از غرب کشور تا ساعاتی دیگر خبر داد و گفت: فردا بارش باران پراکنده در پایتخت آغاز می شود.

احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی طی 24 ساعت آینده در غالب مناطق کشور جو آرام و روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

وی از وزش باد جنوبی نسبتا شدید در برخی مناطق استانهای اردبیل و گیلان خبر داد و اظهار داشت: از عصر امروز با ورود یک سامانه بارشی در غرب و جنوب کشور ابرناکی و بارش پراکنده شروع می شود.

به گفته وظیفه از بعد از ظهر روز فردا ضمن تشدید بارش ها در غرب و جنوب غرب کشور، دامنه فعالیت این سامانه، استانهای واقع در شمال غرب و دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس را نیز فرا می گیرد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: روز یکشنبه گستره بارش‌ها با شدت کمتری به برخی مناطق جنوب، نواحی مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و تا اواخر وقت به شمال شرق کشور نیز می رسد و از بعد از ظهر این روز با نفوذ جریان های شمالی، بارش ها در سواحل شمالی کشور تشدید می شود.

وی افزود: هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت اصفهان، تهران، کرج و قزوین تا فردا به دلیل پایداری هوا غبارآلود است.

وظیفه یادآور شد: فردا آسمان تهران نیمه ابری و در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده و وزش باد است.بیشینه و کمینه دمای پایتخت فردا به 15 و 7 درجه بالای صفر خواهد بود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
میربابایی
لطفآً در کار هایی که توانایی ندرید دخالت نکنید هواشناسی شما هم مثل مملکت داریتان بی اعتبار است خودمان بهتر میتوانیم تشخص وضع هوا بدهیم
0.92646s, 19q