وقوع درگيري در يكي از بيمارستان هاي تهران

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۴ - کد خبر: 128164

سلامت نیوز: تنها شش روز از وقوع درگيري و نزاع دسته جمعي در بيمارستان هاي فاطمي و سبلان اردبيل مي گذرد كه اين بار خبر درگيري ديگري در يكي از بيمارستان هاي خصوصي تهران روي خروجي رسانه ها قرار گرفته است.


به گزارش سلامت نیوز، روزنامه اعتماد نوشت: سرهنگ مجتبي فخاري، رييس كلانتري ١٢٥ يوسف آباد با اعلام اين خبر به دستگيري پنج تن در جريان وقوع اين درگيري اشاره كرد و گفت: ساعت ١١ صبح روز ٢٧ آبان ماه از طريق تماس با مركز فوريت هاي پليسي ١١٠ وقوع درگيري در يكي از بيمارستان هاي خصوصي منطقه يوسف آباد به پليس اطلاع داده شد كه در جريان آن واحد گشت كلانتري ١٢٥ براي بررسي موضوع وارد عمل شد. با حضور ماموران در بيمارستان مشخص شد كه پنج تن از بستگان يكي از بيماران پس از ايجاد درگيري و زد و خورد با ماموران حراست، در اتاق رياست تجمع كرده و تا قبل از حضور عوامل پليس از محل متواري شدند.
سرهنگ فخاري با اشاره به متواري شدن عوامل درگيري قبل از حضور ماموران در محل درگيري به بررسي دوربين هاي مداربسته و تشخيص هويت متهمان اشاره كرد و گفت: در بررسي هاي اوليه هيچ نوع اطلاعي از مشخصات دقيق اين افراد و نسبت شان با بيمار وجود نداشت اما در تحقيقات بعدي پنج نفري كه اقدام به درگيري با ماموران حراست كرده بودند شناسايي و به سرعت دستگير شدند. به گفته رييس كلانتري ١٢٥ يوسف آباد، متهمان در بازجويي ها اختلاف مالي بر سر هزينه هاي بيمارستان را علت وقوع درگيري عنوان كرده اند.
وقوع اين حادثه در يكي از بيمارستان هاي خصوصي تهران در حالي است كه ٢٥ آبان ماه و در جريان وقوع يك نزاع دسته جمعي ميان دو خانواده در اردبيل و كشيده شدن آن به بيمارستان هاي سبلان و فاطمي اردبيل دو نفر مجروح و شماري دستگير شدند.
پس از وقوع اين درگيري، دانشگاه علوم پزشكي اردبيل با صدور اطلاعيه يي به تشريح ابعاد آن پرداخت. در اين اطلاعيه آمده بود «در پي مشاجره و نزاع در يكي از محلات حاشيه شهر اردبيل بين معدودي از طرفين دعوا سه تن مجروح شده كه در مرحله اول به بيمارستان منتقل مي شوند اما در ادامه درگيري يكي از مجروحان به دليل شدت جراحات به بيمارستان فاطمي منتقل مي شود كه به دنبال آن چند نفر از طرفين دعوا با چوب و چماق به بيمارستان مراجعه و با همديگر در زمان بسيار كوتاهي درگير مي شوند».
پيش از اين سردار ابراهيم كريم خاني، فرمانده انتظامي اردبيل از دستگيري و تشكيل پرونده براي ١١ نفر از عوامل اين درگيري خبر داده بود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.64048s, 18q