مشاور وزیر بهداشت:

آغاز گام چهارم طرح تحول سلامت

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۷ - کد خبر: 128216

سلامت نیوز: مشاور وزیر بهداشت، گفت: اولویت نخست طرح تحول سلامت، توجه به مناطق محروم است و این طرح با قوت تا رسیدن به اهداف مورد نظر ادامه خواهد یافت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر عباس زارع نژاد ضمن تشکر از توجه کسانی که در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت نظراتشان را اظهار کرده اند، گفت: وزارت بهداشت بنا به رسالت خویش پاسخگویی به ابهامات در خصوص اجرای طرح تحول سلامت را صرفا به جهت جلوگیری از مخدوش شدن این طرح ملی، وظیفه خود می داند و معتقد است دریافت نقدها و طرح چالش ها می تواند ما را در اصلاح و بهبود روند اجرای آن یاری رساند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به انتشار بیانیه ای توسط یکی از تشکل های دانشجویی ، گفت: پیرو دستور وزیر بهداشت، مقرر شد بررسی های لازم در این خصوص صورت گیرد.

زارع نژاد در ادامه با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت، گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی های صورت گرفته توسط مراکز خارج از مجموعه وزارت بهداشت، ائمه جمعه ، مسئولین استانی و مردم رضایت 70 درصدی را از اجرای طرح تحول نظام سلامت اعلام داشته اند.

وی از آغاز گام چهارم طرح تحول سلامت در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به زودی چهارمین مرحله از اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه آموزش پزشکی آغاز می شود و در حال حاضر جلسات کارشناسی نهایی آن در حال انجام است.

مشاور وزیر بهداشت تاکید کرد: چهارمین گام از طرح تحول سلامت منجر به ایجاد تحول بزرگی در حوزه آموزش پزشکی خواهد شد.

زارع نژاد در پایان با اشاره به نتایج مثبت اجرای طرح تحول نظام سلامت، خاطرنشان کرد:با تمام قوت اجرای طرح را ادامه خواهیم داد و از هرگونه اظهارنظری که بتواند روند اجرا را تسهیل نماید، استقبال خواهیم کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.4832s, 18q