اخبار راديو سلامت

اخبار روز چهار شنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12832
اخبار روز چهار شنبه راديو سلامت

فراسو( چهار شنبه 17 مهر )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه چهار شنبه با حضور آقاي دکتر کوشان فر فوق تخصص کودکان و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي به موضوع روز جهاني کودک و روشهاي ارتقاء سلامت جامعه مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.
صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد این برنامه اين برنامه سه شنبه با حضور آقاي دکتر نجفي داندانپزشک و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي به موضوع روشهاي نوين درمان ترميمي و زيبايي دندان مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .
گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا چهارشنبه با حضور آقاي دکتر نعمت حسني دکتر عمران و دانشيار دانشگاه شهيد عباسپور ساعت 05/9 پخش مي شود .

زير پوست شهر
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به موضوعات زندگي در کلان شهر و مشکلات و معضلات آن در آيتم هاي مختلف مي پردازد. اين برنامه روز چهارشنبه با حضور دکتر سيد عباس حسيني متخصص طب ورزشي به موضوع مديريت زمان در ورزش ميپردازد .
اين برنامه به سردبيري رويا يميني ساعت 15 پخش مي شود .
بزهکاری و نوجوانی
عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی علل بزهکاری در جامعه و راهکارهای پیشگیری از آن میپردازد . خانم معصومی فرد سردبیر این برنامه گفت : طی آمار بدست آمده روند بزهکاری و ارتکاب جرم روز به روز در حال افزایش است و بسیاری از رفتارهای کودکان و نوجوانان زمینه ای است که در آینده تبدیل به جرم اجتماعی شود ولی فرد یا والدین آن نسبت به آن بی اهمیت هستند . مانند دروغ گویی ، غیبت های پنهانی از مدرسه و ... که ما از طریق این برنامه و با حضور کارشناسان و روانشناسان آن را به مردم معرفی میکنیم .
این برنامه فردا با حضور آقاي محمدي روانشناس کانون اصلاح و تربيت به موضوع طلاق و تاثير آن در بزهکاري نوجوانان مي پردازد میپردازد . برنامه بزهکاری و نوجوانی فردا به کارشناسی دکتر محسنی مدیر کانون اصلاح و تربیت روزهای چهارشنبه ساعت 13 پخش می شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.73227s, 18q