ریزش کوه آزادراه تهران - شمال را مسدود کرد

۱۳۹۳/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۵ - کد خبر: 128483

سلامت نیوز: قطعه چهارم آزاد راه تهران - شمال از چالوس تا مرزن آباد حدود 23 کیلومتر طول دارد که در اواخر سال 91 به بهره برداری رسید و از زمان بهره برداری این قطعه تاکنون چندین بار به علت ریزش کوه بسته شده است.

رییس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت: خط شمالی قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال به دلیل ریزش کوه بسته شده است.

رضا کاوه روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مسیر ارتباطی حدفاصل چالوس - مرزن آباد حوالی ساعت 20 و 30 دقیقه شب گذشته به علت ریزش کوه ناشی از بارندگی شدید بسته شد.

وی افزود: تا زمان بازگشایی این مسیر ارتباطی، خودروها از مسیر ارتباطی محور قدیم چالوس - کرج تردد می کنند.

کاوه اظهار داشت: نیروهای راهداری مشغول پاکسازی این مسیر ارتباطی هستند و پیش بینی می شود تا ساعاتی دیگر این مسیر باز شود.

قطعه چهارم آزاد راه تهران - شمال از چالوس تا مرزن آباد حدود 23 کیلومتر طول دارد که در اواخر سال 91 به بهره برداری رسید و از زمان بهره برداری این قطعه تاکنون چندین بار به علت ریزش کوه بسته شده است.

هفته پیش نیز معاون اول رییس جمهوری در بازدید از قطعه اول آزاد راه تهران - شمال گفته بود که قطعه چهارم این آزاد راه که به اصرار از سوی دولت قبل زیر بار ترافیک رفته حدود 93 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که باید برای تکمیل آسفالت، خروجی ها و ایمن سازی آن اقدامات لازم صورت گیرد.

اسحاق جهانگیری میزان اعتبار مورد نیاز برای اجرای این عملیات جهت رفع نقاط حادثه خیز و ایمن سازی این مسیرارتباطی آزاد راه را حدود 30 میلیارد تومان اعلام کرده بود.

به گفته معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار مازندران قرار تست رفع نقاط حادثه خیز، انجام روکش آسفالت و ایمن سازی این قطعه تا دوازدهم ماه بهمن امسال به پایان برسد.

رییس اداره راه و شهرسازی چالوس نیز گفته که پیمانکار این قطعه به تازگی انجام عملیات های اصلاحی را در این قطعه از آزادراه آغاز کرده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.03819s, 18q