در گفت‌وگوی ایلنا با فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان؛

آخرین جزئیات قتل معلم بروجردی توسط دانش‌آموز ۱۵ساله

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۶ - کد خبر: 128634

سلامت نیوز: فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان با اشاره به قتل معلم بروجردی توسط دانش آموزش گفت: از آنجا که این دانش آموز تنها ۱۵سال دارد و به سن قانونی نرسیده است، پدر او به عنوان قیم و ولی به دادسرا احضار شده است.

سردار محمد قنبری در گفت‌و‌گو با ایلنا در تشریح جزییات قتل معلم بروجردی توسط دانش آموز ۱۵ساله، گفت: روز شنبه یکم آذرماه مطلع شدیم، دانش آموز یکی از دبیرستان‌های شهرستان بروجرد دبیر فیزیک مدرسه خود را مورد حمله قرار داده که متاسفانه بر اثر ضربه چاقوی این دانش آموز، معلم بروجردی در بیمارستان درگذشت.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد ادامه داد: ظاهرا این دانش آموز در درس فیزیک ضعیف بوده و معلم پیشتر به والدین این دانش آموز در خصوص ضعف تحصیلی این دانش آموز تذکر داده بوده اما در ‌‌نهایت در روز حادثه زمانی که معلم در رابطه با درس نخواندن این دانش آموز به وی تذکر می‌دهد و او را به دفتر مدرسه هدایت می‌کند، دانش آموز از تذکر معلم عصبانی می‌شود و با چاقو به معلم خود حمله می‌کند و در ‌‌نهایت از مدرسه متواری می‌شود.

وی حضور پدر این دانش آموز در مدرسه را به هنگام وقوع حادثه رد کرد و افزود: اولیای این دانش آموز اگرچه پیشتر توسط اولیای مدرسه احضار شده بودند، اما در روز حادثه در آنجا حضور نداشته‌اند.

قنبری خاطرنشان کرد: از آنجا که این دانش آموز تنها ۱۵سال دارد و به سن قانونی نرسیده است، پدر او به عنوان قیم و ولی به دادسرا احضار شده است و هم اکنون نیز در حال بررسی این پرونده هستیم، اما تا این لحظه اطلاعاتی مبنی بر اینکه پدر دانش آموز همراه او بوده و یا شکایتی در این مورد خاص واصل نشده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان در رابطه با انگیزه این دانش آموز برای چنین کاری نیز گفت: خانواده این دانش آموز ادعا کرده‌اند؛ وی دارای مشکل روحی بوده است، درحالی که این مسئله هنوز برای ما محرز نیست.

وی همچنین این خبر را که این دانش آموز به همراه پدرش متواری شده تکذیب کرد و افزود: این دانش آموز خود به تنهایی متواری شده و پدر وی نیز درحال حاضر دستگیر شده است؛ اما اقدامات گسترده‌ای برای دستگیری این دانش آموز توسط پلیس صورت گرفته که به زودی دستگیر خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
اسداله پیشدار
با سلام جای بسیار تاسف است کهیک دانش اموز اینکار را کرده چه طور شده که به اینجا رسیدیم اینقدر گستاخ که به روی معلم خود دست بلند میکنیم. بسیار غم انگیز وتاسف بار است.
4.42486s, 19q