اخبار راديو سلامت

برنامه هاي يک شنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12869
برنامه هاي يک شنبه راديو سلامت

راسو( يکشنبه21  مهر )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه يک شنبه با حضور آقاي دکتر محمد حسين صالحي سورمقي عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع کاربردها و محدويت هاي داروهاي گياهي  مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

  صدای مشاور
 عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد این برنامه اين برنامه يک شنبه با حضور آقاي دکتر نوروزي اورولوگ  و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران  به موضوع عفونت دستگاه ادراري تناسلي  مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا يک شنبه  با حضور آقاي دکتر نعمت حسني دکتر عمران و دانشيار دانشگاه شهيد عباسپور  ساعت 05/9 پخش مي شود  .

زاویه پنهان
برنامه زاویه پنهان عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی آگهی ها و تبلیغات روزنامه ها و سایر رسانه ها درباره خدمات بهداشتی درمانی  با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد و توضیحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب  بیان می کنند. این برنامه روز یک شنبه  با حضور آقای مير عبد الهي کارشناس رسانه به موضوع تبليغات حوزه سلامت و رسالت رسانه مي پردازد . زاويه پنهان روزهاي يک شنبه ساعت 05/14 پخش می شود .
 

دوباره نگاه کن
عنوان برنامه اي است که با حضور روانشنا سان و کارشناسان به موضوع مهارتهاي زندگي مي پردازد . اين برنامه فردا با حضور آقاي تقوي روانشناس به مهارت کنترل استرس مي پردازد . اين برنامه روزهاي يک شنبه به سردبيري خانم غياثي ساعت 50/12 پخش مي شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.53063s, 18q