پیش‎بینی هواشناسی برای فردای پایتخت

۱۳۹۳/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۵ - کد خبر: 128829

سلامت نیوز: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: فردا آسمان تهران کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است. همچنین کمینه و بیشینه دما دراین روز ۲ و ۱۱ درجه سانتی گراد خواهد بود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از خروج سامانه بارشی تا ۲۴ ساعت آینده از شرق کشور خبر داد.

احد وظیفه با بیان این مطلب افزود:بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی آسمان کشور امشب در نیمه غربی، مرکزی، دامنه جنوبی البرز و سواحل دریای خزر، شرق و به تدریج شمال کشور ابرناکی، بارش باران، ‌وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود که شدت بارش دراستان های واقع در دامنه‌های مرکزی،‌ جنوبی و زاگرس خواهد بود.

وی با بیان اینکه از اواخر امروز در نیمه غربی کشور بارش قطع یا از مقدارآن کاسته می شود، اظهار داشت: فردا نیز در نواحی مرکزی، شمال شرق، شرق، سواحل دریای خزر و بخش هایی از جنوب کشور بارش ادامه خواهد داشت و به تدریج تا پایان روز چهارشنبه سامانه بارشی از مرز شرقی کشور خارج می شود.

به گفته وظیفه، روز پنج شنبه نیز در شمال غرب و برخی مناطق غرب و سپس در روز جمعه علاوه بر آن در سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران و برف رخ خواهد داد. ضمن اینکه امشبدریای خزر و خلیج فارس مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: فردا آسمان تهران کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است. همچنین کمینه و بیشینه دما دراین روز ۲ و ۱۱ درجه سانتی گراد خواهد بود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.54995s, 18q