شلاق معلم، دانش آموز را راهی اتاق عمل کرد

۱۳۹۳/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۲ - کد خبر: 128881

سلامت نیوز: پدر دانش آموز ادامه می دهد: «اکنون پسرم در بیمارستان امام علی زاهدان بستری شده یکشنبه، دوم آذر برای شستشوی عفونت دست، به اتاق عمل برده شده و فردا قرار است رگ‌های دستش مورد عمل جراحی قرار گیرند.»

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسکانیوز، دانش آموز 9 ساله برای چندمین بار بر اثر شلاق معلم راهی بیمارستان شد. این کودک ۹ ساله که در مقطع سوم ابتدایی دبستان شهید میر حسینی شهرستان میرجاوه در استان زاهدان مشغول به تحصیل بود در اثر پارگی رگ و عفونت دست ناشی از ضربات شلاق معلم راهی اتاق عمل بیمارستان شد.

نور الله گرگیج پدر عبدالحمیددر باره این حادثه می گوید: «روز یکشنبه ۲۵ آبان معلم پسرم به نام عباسی، اهل زابل با شلنگ مخصوص کپسول گاز فرزندم را از ناحیه دست مورد ضرب و شتم قرار داده که در اثر آن فرزندم با پارگی رگ دست و عفونت شدید مواجه شده است. برای معالجه فرزندم او را به زاهدان منتقل کردیم اما بیمارستان‌های نبی اکرم و بو علی با این بهانه که فرزندتان سنش کم است، او را قبول نکردند حتی بیمارستان بوعلی ابتدا پذیرفت و برای اوپرونده هم باز کردند اما با اینکه وضعیت دست بچه‌ام بد بود دوباره به دلایلی غیر قابل پذیرش او را رد کردند.»

پدر دانش آموز ادامه می دهد: «اکنون پسرم در بیمارستان امام علی زاهدان بستری شده یکشنبه، دوم آذر برای شستشوی عفونت دست، به اتاق عمل برده شده و فردا قرار است رگ‌های دستش مورد عمل جراحی قرار گیرند.»

به گفته نور الله، عباسی، معلم پسرش، به آنها گفته است که کلیه هزینه بیمارستان را قبول می‌کند. پدر دانش آموز مضروب که گویا برای شکایت از معلم رغبت نداشت می گوید: «تا کنون از معلم خاطی شکایت نکرده‌ایم.»

پیش از این حادثه نیز در 26 آبان ماه امسال ضرب و شتم سرایدار دیگری در شیوران، دانش آموزی را راهی بیمارستان کرده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.28915s, 18q