اخبار راديو سلامت

اخبار دوشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12905
اخبار دوشنبه راديو سلامت

فراسو( دوشنبه 22 مهر )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه دو شنبه با حضور آقاي دکتر سعيد قزوينيان جراح و متخصص مغز و اعصاب به موضوع پيشگيري از سکته مغزي مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد این برنامه اين برنامه دو شنبه با حضور آقاي پيوندي متخصص گوش و گلو بيني و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع سينوزيت مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا دو شنبه با خانم کتايون حسين زاده کارشناس ارشد ادبيات نمايشي ساعت 05/9 پخش مي شود .

طبيعت شفابخش
عنوان برنامه اي است که به معرفي طب سنتي و گياهي مي پردازد و به اشکالات شيوه خدمات توسط عطاريها و موانع موجود بر سر ارائه خدمات دانشگاهي مي پردازد . طبيعت شفا بخش فردا با حضور آقاي گرزن کارشناس گياهان سنتي به بررسي خواص نعنا و ويتامينهاي سيب و تاريخچه طب در بابل مپردازد . اين برنامه دو شنبه ها ساعت 05/14 پخش مي شود .
نقد سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به نقد عملکرد سازمان ها و نهادهاي مرتبط با نظام سلامت مي پردازد . اين برنامه روز دو شنبه با حضور يکي از مسئولين بهزيستي و دبير ستاد بهسازي معابر شهرداري تهران به موضوع بهسازي معابر شهري براي معلولان مي پردازد. نقد سلامت به سردبيري زهرا کاظمي روز دوشنبه ساعت 15 تا 16 پخش مي شو

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.25462s, 18q