کاهش 11 درصدی تصادفات فوتی در پایتخت

۱۳۹۳/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۷ - کد خبر: 129352

سلامت نیوز: معاون پلیس راهور تهران از کاهش 11 درصدی تصادفات منجر به فوت طی هفت ماه سال جاری در پایتخت خبر داد و گفت: در این مدت توقیف موتورسیکلت 369 درصد افزایش داشته است.

سرهنگ عین‌الله جهانی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: در هفت ماه سال جاری تصادفات جرحی 13 درصد و تصادفات خسارتی نیز 16 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش کاهش یافته است. همچنین کاهش 11 درصدی تصادفات فوتی بر اساس اعلام پزشکی قانونی است.

وی ادامه داد: در این مدت توقیف خودرو به دلایل مختلف همچون جریمه‌های معوقه بالای 10 میلیون ریال، هفت درصد افزایش و توقیف موتورسیکلت نیز به دلیل تخلفات 369 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش یافته است.

معاون پلیس راهور تهران در رابطه با ترخیص خودرو و موتورسیکلت از پارکینگ پلیس راهور، اظهار داشت: ترخیص موتور در هفت ماه سال جاری 210 درصد و ترخیص خودرو 25 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش بیشتر شده است.

سرهنگ جهانی خاطر نشان کرد: طی این مدت 751 هزار و 963 نفر از راکبین موتورسوار و رانندگان حمل و نقل عمومی، مدارس، بهزیستی، بیمارستان، کارکنان مراکز دولتی و رانندگان نظامی و انتظامی و اورژانس تحت آموزش‌های پلیس راهور قرار گرفتند. این آموزش‌ها شامل آشنایی بیشتر با قوانین راهنمایی و رانندگی در جهت کاهش تخلفات و سوانح رانندگی است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.15034s, 18q