اعتراض مهناز افشار به متولیان سلامت

۱۳۹۳/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸ - کد خبر: 129618
اعتراض مهناز افشار به متولیان سلامت

سلامت نیوز:مهناز افشار هنرمند محبوب کشورمان در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام ، با انتقاد از عدم کنترل محصولات غذایی به وجود شائبه هایی که مدتی است برای برخی از محصولات غذایی مطرح می شود و سلامت مردم را تهدید می کند اعتراض کرد.

وی نوشت : « من نه متخصص در امور بهداشت هستم ونه متخصص پارافين ، اما به عنوان يك شهروند حق دارم بدانم اين مشكل ، اين سهل انگاري ، اين بي انصافي از كجا مياد و وجدان خواب كساني كه ميدانند و ميفروشند و كساني كه اين ظلم را انجام ميدهند و كساني كه بايد مديريت كنند اما نميكنند ،كي بيدار ميشه . اين نه مرده باد و نه زنده باد است و راست است و نه چپ . اين اتفاقا حق مسلم شهرونديست كه اينطور ساده ناديده گرفته ميشه . »

همچنین در ادامه انتقاد گفت :« دوستان عزيز ، من شخصا عادت به تلخ كردن فضا به دروغ و اشتباه ندارم ، اين موضوع راشنيدم و امتحان كردم ، ممكن است به گفته بعضي از شما از پوشش خود ميوه باشد كه اميدوارم هم من و هم آنان كه خلاف اين موضوع فكر ميكنند ، اشتباه كرده باشيم . نه قرار است غم بيشتر و نا اميدي بيشتر توسط من در اين صفحه به شما عزيزان داده شود و نه اطلاعات و شايعات الكي ، فقط اطلاع رساني از شنيده ها انجام ميدهم بدون قضاوت و حكم كه بي شك تخصص من نيست . اميدوارم اشتباه كرده باشيم و اين مواد سفيد از خود ميوه باشد و بي ضرر .»

لازم به ذکر است اخبار مربوط به آلودگی برخی میوه ها به پارافین مدتیست در شبکه های مجازی منتشر میشود که لازم است مسئولین امر نسبت به امنیت غذایی مردم پاسخگو باشند تا در صورت بروز شایعات و متن های متعدد فضای مجازی را متهم به انتشار اخبار کذب نکنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
غلامرضا شریعت پناه
با سلام
اینجانب به عنوان یک متخصص صنایع غذایی کشورازمسئولین محترم ادارات کل نظارت برمواد غذایی ٰارایشی وبهداشتی وزارت بهداشت ودرمان ونیزموسسه استاندارد تقاضای عاجزانه دارم رسیدگی جدی به موضوع تامین سلامت غذایی مردم رادردستورکارخود قراردهند.
باتشکر
امیر
فعلا همه چی تو زرد از اب در میاد این که چیزی نیست
4.39132s, 21q