اخبار راديو سلامت

برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

۱۳۸۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12994
برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

خانواده گريندليف

خانواده اي کارگر در مزرعه اي که صاحب آن خانمي است کار مي کنند . هر دو خاواده صاحب پسري هستند که تفاوتهاي بسياري دارند و وادين آنها يکسره پسرانشان را با هم مقايسه مي کنند تا اينکه .....
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
اين برنامه روز جمعه ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم شريفي و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پرادزد اين برنامه روز پنج شنبه با حضور آقاي دکتر مظهري متخصص تغذيه به موضوع روز جهاني غذا و تعريف غذا مي پردازد اين برنامه ساعت 15/8 پخش مي شود .
صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد. اين برنامه پنج شنبه با حضور آقاي دکتر شمس روانپزشک و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي به موضوع اختلالات دو قطبي مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .
گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا پنج شنبه با خانم کتايون حسين زاده کارشناس ارشد ادبيات نمايشي ساعت 05/9 پخش مي شود .
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه روزپنج شنبه با حضور آقاي دکتر مساعديان متخصص ورزشي به روز جهاني تربيت بدني و اهميت تربيت بدني مي پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود .

کودک خلاق
عنوان برنامه اي است که روشهاي خلاقيت کودکان را به والدين و مربيان آموزش مي دهد . اين برنامه اين جمعه با حضور خنم کارينه طماسيان روانشناس به موضوع اسباب بازي هاي حيوانات ميپردازد . اين برنامه به سردبيري خانم ايلانلو روزهاي جمعه ساعت 7 تا 30/7 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.68655s, 18q