تاکید رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران بر آلودگی آب در 8 منطقه تهران

۱۳۹۳/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۲ - کد خبر: 129952

سلامت نیوز: رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به نمونه برداری از مناطق مختلف تهران در شهریور ماه سال جاری گفت: بر اساس این گزارش در 8 منطقه تهران آب آلوده بوده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،رحمت الله حافظی با اشاره به حضورش در یازدهمین اجلاس شورای عالی استان ها به دعوت مهدی چمران برای امضای تفاهم نامه ای میان شورای عالی استان ها و وزارت بهداشت گفت:اسناد آلودگی آب تهران را برای یکی از سازمان های نظارتی ارسال کردم و امروز نیز در جلسه بسیج جامعه پزشکی که با وزیر بهداشت داشتیم صحبت کردم و قرار شد در جلسه حضوری این اسناد را تقدیم وزیر کنم.

حافظی در خصوص زمان انتشار اسناد آلودگی آب تهران گفت: وزیر بهداشت باید این اسناد را منتشر کند. البته ایجاد آرامش و دادن اطمینان خاطر به مردم از وظایف وزیر بهداشت است. ولی شورا نیز به استناد ماده 100 و 103 قانون اساسی باید وظایف نظارتی خود را اجرا کند.

وی تاکید کرد: نظر اصلی را مسئولین اجرایی آب و فاضلاب باید اعلام کنند که مدعی هستند در بیش از 40 نقطه رصد و پایش نیترات آب را انجام می دهند و امیدوارم ادعایی که مسئولین اداره کل آب و فاضلاب استان تهران می کنند صحت داشته باشد. چرا که قبلا یکبار در شهریور ماه اعلام شد که آب آلودگی دارد و بعدا تکذیب کردند. در حال حاضر نیز اعلام می کنند که آب شهر تهران سالم است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.30936s, 18q