اخبار راديو سلامت

اخبار يکشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13013
اخبار يکشنبه راديو سلامت

فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه يکشنبه با حضور خانم دکتر طاهره سماوات رئيس اداره قلب و عروق به موضوع روز سلامت زنان و اصول سلامت قلب در زنان مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه يکشنبه با حضور آقاي دکتر صيرفي متخصص پوست و مو و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع مراقبت از پوست چرب و خشک مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا يک شنبه با خانم کتايون حسين زاده کارشناس ارشد ادبيات نمايشي ساعت 05/9 پخش مي شود .

زاویه پنهان
برنامه زاویه پنهان عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی آگهی ها و تبلیغات روزنامه ها و سایر رسانه ها درباره خدمات بهداشتی درمانی با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد و توضیحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب بیان می کنند. این برنامه روز یکشنبه با حضور آقای مير عبد الهي کارشناس رسانه به موضوع تبليغات پزشکي مي پردازد . زاويه پنهان روزهاي يک شنبه ساعت 05/14 پخش می شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.29907s, 18q