مرگ مریم کوچولو با خوردن شربت متادون

۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۲۲:۳۳ - کد خبر: 130199

سلامت نیوز:مریم کوچولو با خوردن داروی اشتباهی به‌خاطر سرماخوردگی به طرز دردناکی جان خود را از دست داد.

در ادامه گزارش ایران می‌خوانید: این دختربچه که در تایباد در شرق کشور زندگی می‌کرد از چندی پیش دچار سرماخوردگی شدیدی شد.

زهرا، مادر مریم کوچولو نیز سعی کرد کودکش را با جوشانده‌های گیاهی درمان کند اما حال مریم بدتر شد. زن جوان که در برابر مشکلات زندگی کمرش خم شده بود شب چهارشنبه گذشته به سمت یخچال رفت و شیشه شربت سینه را برداشت. او محتوای شیشه شربت را در قاشق ریخت و به کودکش خوراند. مریم دقایقی بعد بی‌حال شد و به خواب رفت.

زن جوان نیز با یک دنیا اندوه و افسوس از اینکه چرا شوهر معتاد و بی‌مسئولیتش در زندان است و او باید به تنهایی بار سنگین زندگی را بر دوش بگیرد به خواب رفت. او صبح روز بعد با خوشحالی بیدار شد، فکر می‌کرد که حال مریم کوچولو بهتر شده و برای همین شب تا صبح بیدار نشده است اما وقتی به بدن کودک نازنین خود دست زد متوجه شد بدن کودک سرد شده است. او بچه را برگرداند و هرچه صدایش می‌زد جوابی نمی‌شنید. زن با جیغ و فریاد همسایه‌ها را خبر کرد، کودکش دیگر زنده نبود. با گزارش ماجرا به پلیس، به دستور قاضی صابری تحقیقات در این باره آغاز شد.

سرهنگ محمدرضا روحی فرمانده پلیس تایباد در این خصوص گفت:‌ با گزارش موضوع به پلیس ۱۱۰، مأموران به محل وقوع این حادثه غم‌انگیز که برق مزار نام دارد و در حاشیه شهر تایباد است، اعزام شدند. با حضور کارشناسان سازمان پزشکی قانونی، مرگ کودک تأیید شد و جسد وی به سردخانه بیمارستان انتقال یافت.

وی خاطر نشان کرد: تحقیقات ابتدایی حاکی از آن است که پدر افیونی مریم کوچولو داروی متادون را در شیشه شربت سینه ریخته و آن را داخل یخچال گذاشته و زن جوان که از این موضوع بی‌اطلاع بوده، دارو را به عنوان شربت سرماخوردگی به کودک خود خورانده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.08276s, 19q