بیمه شدگان تامین اجتماعی غیرحضوری حق بیمه خود را پرداخت کنند

۱۳۹۳/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۱ - کد خبر: 130293

سلامت نیوز: مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی بیمه شدگان صاحبان حرف و مشاغل آزاد و نیز بیمه شدگان ادامه بیمه به طور اختیاری، می توانند برگ پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را به صورت غیر حضوری(اینترنتی) پرداخت کنند.

به گزارش سلامت نیوز از سازمان تامین اجتماعی، «سیروس نصیری» افزود: این گروه از بیمه شدگان برای دریافت برگ پرداخت، نیازی به حضور در شعبه ندارند، بلکه می توانند فقط با داشتن رمز اینترنتی حق بیمه خود را پرداخت کنند.

وی اظهار داشت: بیمه شدگان صاحبان حرف و مشاغل آزاد، بیمه شدگان ادامه بیمه به طور اختیاری و کارگران بیمه شده ساختمانی می توانند با ورود به سامانه برگ پرداخت غیر حضوری به نشانی http://samt.tamin.ir و درج کد ملی و رمز اینترنتی، برگ پرداخت حق بیمه را ایجاد و مندرجات آن رامشاهده و صادر و همزمان از طریق درگاه های اینترنتی بانک های رفاه کارگران وملت نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

نصیری خاطر نشان کرد: بیمه شدگان در بخش مربوطه برای انجام این مهم نیاز است مدت پرداخت حق بیمه مورد نظر را بر اساس ماه درج کنند.

وی تصریح کرد: ضروریست بیمه شدگان اختیاری و مشاغل آزاد دقت کنند که مهلت پرداخت حق بیمه هرماه تا آخرین روز دو ماه بعد خواهد بود و خارج از این مدت حق بیمه قابل پرداخت نبوده و نیازمند به تمدید قرارداد است.

نصیری تاکید کرد: چنانچه بیمه شده ای به نحوی از انحاء حق بیمه مقرر را در موعد قانونی پرداخت نکند، ارتباط وی با سازمان قطع شده و ادامه بیمه پردازی وی موکول به تسلیم درخواست مجدد و موافقت سازمان تامین اجتماعی وانعقاد قرارداد جدید خواهد بود.

وی افزود: در آینده نزدیک سایر بیمه شدگان گروه های خاص دیگر مانند قالیبافان نیز می توانند همانند گروه های موصوف، حق بیمه خود را به صورت غیر حضوری(اینترنتی) پرداخت کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ابوالقاسم رخشانی
سامانه شلوغی نیست 3 تا گزینه بیشتر نداره دریافت برگ پرداخت، پرداخت فیش و یکی دیگه و محیط ساده ای داره
0.80179s, 20q