اشرار به یک معلم دیگر در سیستان و بلوچستان شلیک کردند

۱۳۹۳/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۴ - کد خبر: 130391

سلامت نیوز:فرماندار شهرستان سرباز، از زخمی شدن یک معلم بر اثر شلیک گلوله از سوی سارقان مسلح و مقاومت وی در مقابل آنان خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز، ایرنا نوشت: حمیدالدین یوسفی ضمن تایید زخمی شدن این معلم به نام عبدالحمید کرد در یکی از روستاهای بخش پیشین براثر شلیک گلوله از سوی سارقان مسلح گفت: این معلم دبستان امید روستای کلات چات از گورشون به همراه یکی دیگر از همکاران خود هنگام بازگشت از مدرسه در دام سارقان مسلح موتورسوار گرفتار شد که به سبب مقاومت در مقابل سارقان از ناحیه پا مورد اصابت تیر سارقان قرار گرفت و زخمی شد.

او با اشاره به اینکه سارقان پس از تیراندازی و زخمی کردن این معلم متواری شدند، گفت: حال عمومی این معلم مجروح رضایت بخش است و به معلم دیگر به نام عظیم ندرتزهی در این حادثه آسیبی وارد نشده است.

رییس شورای تامین شهرستان سرباز با بیان اینکه به محض وقوع این حادثه نیروی انتظامی و امنیتی وارد عمل شدند، گفت: با آغاز این عملیات تعدادی سارق سابقه دار دستگیر شده اند و جستجو برای دستگیری سارقان مسلح در وقوع این حادثه نیز در حال انجام است.

شهرستان سرباز به مرکزیت شهر راسک در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع است، این شهرستان از شمال به شهرستان زابلی و ایرانشهر و از طرف شرق به کشور پاکستان با حدود 120 کیلومتر مرز مشترک، ازجنوب به شهرستان چابهار و از غرب به نیکشهر محدود می شود.

این شهرستان دارای هشت هزار و 594 کیلومتر مربع وسعت است و از سه شهرراسک، سرباز و پیشین تشکیل شده و جمعیت آن بالغ بر 176 هزار نفر است.

از مجموع این جمعیت 21 هزار نفر ساکن در نقاط شهری و 155 هزار نفر در مناطق روستایی زندگی می کنند. آب و هوای شهرستان سرباز متأثر از دریای عمان دارای تابستان گرم و مرطوب و زمستان معتدل و مناسب است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.64575s, 18q