نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي:

وزارت بهداشت و تمام مسئولان، خيرين سلامت را ياري كنند

۱۳۸۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13069
وزارت بهداشت و تمام مسئولان، خيرين سلامت را ياري كنند
به گزارش سلامت نیوز، آيت الله مجتهد شبستري افزود: مسئولان و تمامي ارگانها و به خصوص وزارت بهداشت و دانشگاه‌هاي علوم پزشكي، در اين كار يعني فعاليت در عرصه سلامت، بايد خود را با خيرين هماهنگ كنند و محوريت بايد با خيرين باشد ولي خيرين هم بايد توجه داشته باشند كه با اولويت بندي وزارت بهداشت به احداث و تجهيز مراكز درماني بپردازند.

امام جمعه تبريز در بخش ديگري از سخنان خود ضمن ابراز خرسندي از عنواني كه براي اين مجمع انتخاب شده است بيان داشت كه اين عنوان، عام است و شامل تمامي موارد سلامت از جمله پيشگيري، بهداشت و درمان و ... مي‌شود.

آيت الله مجتهد شبستري در ادامه گفت: خيرين عزيز و محترم بايد به دور از هيچگونه وابستگي كار كنند و نبايد محدود به يك استان باشند و در صورت نياز بايد فرا استاني عمل كنند و فعاليت‌هاي خير خود را در همه جا گسترش دهند.

بيگي استاندار نيز كه دراين جلسه حضور داشت ضمن تشكر و قدرداني از هيات، آمادگي خود را جهت حمايت هرچه بيشتر و همكاري نزديك با مجمع خيرين سلامت استان اعلام كرد.

دكتر خليلي رياست دانشگاه علوم پزشكي تبريز نيز در اين ديدار به اعلام نيازهاي بيمارستاني استان پرداخت و گفت: سعي و تلاش ما در استان اين است كه هرچه بيشتر با خيرين همكاري نماييم و آمادگي خود را جهت تامين كادر پزشكي بيمارستانهايي كه توسط خيرين با توجه به اولويت دانشگاه ساخته خواهد شد، اعلام مي‌نماييم.

شايان ذكر است، در ابتداي اين ديدار نيري دبير كل مجمع سلامت كشور ضمن ارائه گزارشي از فعاليت اين مجمع افزود: مجمع خيرين سلامت استان آذربايجان شرقي بيستمين مجمعي است كه در كشور تشكيل شده است و انشاالله تا پايان سال در استانهاي باقيمانده نيز اين مجمع فعاليت خود را آغاز خواهد كرد.

در اين سفر نيز همايشي با حضور خيرين و مسئولان ذيربط برگزار شد كه حاضران در جلسه به ارائه نقطه نظرات و مشكلاتي كه بر سر راه خيرين وجود دارد، پرداختند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.35912s, 18q