وزیر بهداشت

دستگاه‌هاي نظارتي در مراقبت از طرح تحول سلامت كمك كننده هستند

۱۳۹۳/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۸ - کد خبر: 130705

سلامت نیوز: وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دستگاه‌هاي نظارتي مي‌توانند در مراقبت از طرح تحول نظام سلامت بسيار كمك كننده باشند تا آسيبي به اين طرح وارد نشود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دكتر سيدحسن هاشمي در نشست مشترك با رئيس ديوان عدالت اداري كشور كه در راستاي اجراي طرح تحول نظام سلامت برگزار شد، ضمن بيان اين مطلب گفت: دولت قدم‌هاي موثري را در اجراي طرح تحول سلامت برداشته و اين طرح رضايتمندي نسبي مردم را در پي داشته است.

وزير بهداشت گفت: دستگاه‌هاي نظارتي مي‌توانند در مراقبت از طرح تحول نظام سلامت بسيار كمك كننده باشند تا آسيبي به اين طرح وارد نشود.

وي با اشاره به اجراي طرح های هدفمندي و مسكن مهر در سال‌هاي گذشته گفت: در شروع اين طرح‌ها همه از آن استقبال كردند ولي متاسفانه در ادامه مسير و سياسي شدن آنها، اين طرح‌ها موفق نبودند.

وزير بهداشت يادآور شد: خوشبختانه در حوزه سلامت و در اجراي طرح تحول نظام سلامت همه مسئولين نظام؛ مقام معظم رهبري و رؤساي قوا اتفاق نظر دارند و در بخش اجرايي نيز كه مسئوليت آن بر عهده ماست همه تلاشمان اين است كه مردم از اجراي اين طرح بهره‌مند شوند.

وزير بهداشت گفت: برگزاري اين نشست به نوعي درخواست حمايت از ديوان عدالت اداري براي فراموش نشدن حقوق مردم است و انتظارمان اين است كه با اين همكاري و حمايت بتوانيم وظايفمان را بدون كم و كاست و بدون ايجاد حاشيه براي دستگاه انجام دهيم.

هاشمي در ادامه اظهار اميدواري كرد كه با همكاري ديوان عدالت اداري بهتر بتوانيم در جهت رفاه مردم و ارائه خدمات سلامت به مردم تلاش نماييم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.36357s, 18q