هیئت وزیران تصویب کرد؛

جدول/تعیین تعرفه خدمات درمان اعتیاددر بخش دولتی

۱۳۹۳/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۰ - کد خبر: 130711

سلامت نیوز: پوشش بیمه ای درمان اعتیاد در سال 1393 صرفاً جهت مراکز mmt و مراکز سرپایی و بستری درمان اعتیاد در بخش دولتی خواهد بود و تعرفه هتلینگ مراکز اقامتی میان مدت و tc مشمول تعهد بیمه پایه نمی باشد.

با تصویب هیئت وزیران تعرفه خدمات درمان اعتیاددر بخش دولتی در سال 1393تعیین شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، هیئت وزیران در جلسه 2/6/1393 به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و تأیید شورای عالی بیمه سلامت کشور و به استناد بند (هـ) ماده (38) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران – مصوب 1389 - تصویب کرد:
تعرفه های خدمات درمان اعتیاد در بخش دولتی جهت مراکز سرپایی و تعرفه هتلینگ مراکز اقامتی (TC) سال 1393 به شرح جداول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، تعیین می شود.
تبصره 1- جهت اجرای تعرفه های فوق، دستورالعمل¬های موجود در مراکز تشخیصی درمانی ارایه کننده خدمات که دارای مجوز از سازمان بهزیستی کشور و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشند، ملاک عمل خواهند بود.
تبصره 2- پوشش بیمه ای درمان اعتیاد در سال 1393 در قالب ضوابط پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است صرفاً جهت مراکز MMT و مراکز سرپایی و بستری درمان اعتیاد در بخش دولتی خواهد بود.
تبصره 3- تعرفه هتلینگ مراکز اقامتی میان مدت و TC مشمول تعهد بیمه پایه نمی باشد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس¬جمهور در تاریخ 11/9/1393 این مصوبه را برای اجرا به وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ کرد.

تعرفه درمان اعتیاد

تعرفه درمان اعتیاد

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.85126s, 19q