سه شنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13078
سه شنبه در راديو سلامت

فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه سه شنبه با حضور آقاي دکتر هومن شريفي قائم مقام مرکز تحقيقات و پيشگيري و کنترل دخانيات به موضوع فاکتورهاي موثر براي ترک سيگار مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه سه شنبه با حضور آقاي دکتر صيرفي متخصص پوست و مو و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع مراقبت از پوست چرب و خشک مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .
هنر در عرصه سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به تاثير هنر اعم از تلويزيون ، تئاتر ، تجسمي، موسيقي و ...برسلامت روان مي پردازد . اين برنامه با کارشناسان هنري و هنرمندان به گفتگو نشسته و همچنين اخبار و مشاوره هاي روانشناسي و گزارشهاي ميداني را پخش مي نمايد .
برنامه هنر در عرصه سلامت فردا سه شنبه با حضور آقاي دکتر محمد حسن بنيانيان رئيس حوزه هنري به موضوع تاثير سياستهاي فرهنگي هنري در سلامت عمومي جامعه و با حضور خانم صبا رادمان کارشناس رشته هنرهاي نمايشي به موضوع تاثير نمايش هنر هاي نمايشي برسلامت عمومي جامعه مي پردازد . اين برنامه به سردبيري آقاي تنظيفي و تهيه کنندگي آقاي يوسفي سه شنبه ها ساعت 15 تا 45/15 پخش مي شود .

اسرار خوراکيها
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به اسرار خوراکيها و خواص و طريقه نگهداري ارتباط با آن مي پردازد . اين برنامه به کارشناسي دکتر آزاده متقي و سردبيري خانم گودرزي هر روز ساعت 30/6 پخش ميشود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.42971s, 18q