مرکز اطلاع رساني دارو تعطيل نشده ،مکان آن تغيير يافته است

۱۳۸۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13088
مرکز اطلاع رساني دارو تعطيل نشده ،مکان آن تغيير يافته است
دکتر "علي صفا" ،  در گفت وگو با  ايرنا افزود :‌شماره تلفن مرکز ياد شده که پيشتر 33939007 الي 10 بود تا چند ماه پس از انتقال ، بر روي شماره مرکز اطلاع رساني دارو و سموم ، دايورت و پاسخگوي تماس گيرندگان خواهد بود.
صفا گفت : در زمان حاضر شماره تلفن ياد شده قطع است ، اما شماره تلفن 09646 که به مرکز اطلاع رساني دارو و سموم تعلق دارد ، پاسخگويي سئوالات هموطنان است.
وي با ذکر اينکه مرکز اطلاع رساني دارو زماني که در ناصر خسرو مستقر بود با سرمايه گذاري و نيروي انساني بخش خصوصي و مديريت بخش دولتي کار مي کرد ، اظهار داشت : از آنجا که کارکنان مرکز ياد شده چند ماه پس از انتقال ، از آن مرکز رفتند، وظايف آنها به کارکنان مرکز اطلااع رساني دارو و سموم منتقل شد.
وي در ادامه اضافه کرد : متاسفانه کارکنان مرکز اطلاع رساني دارو و سموم با توجه به حجم کارزياد، بدون افزايش نيرو و اعتبار مالي نتوانستند به خوبي خدمات جديد را به هموطنان ارائه دهند.
وي اظهار داشت : معاونت غذا و داروي وزارت بهداشت در صدد است هرچه زودتر با تامين اعتبار مالي و نيروي انساني کافي عملکرد مرکز اطلاع رساني دارو را بهبود بخشيده و آن را همچون گذشته فعال کند.
صفا با اشاره به اينکه قبلا در مرکز اطلاع رساني دارو اطلاعات مکاني داروهاي يارانه اي و غير يارانه اي ارائه مي شد اطهار داشت : هموطنان نبايد در خصوص داروهاي يارانه اي نگراني داشته باشند، زيرا داروخانه هايي مانند هلال احمر ، 29 فروردين و 13 آبان درصورتي که داروهاي يارانه اي را داشته باشند به آنها اطلاعات لازم را ارائه مي دهند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.05168s, 19q