اخبار روز چهار شنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13104
اخبار روز چهار شنبه راديو سلامت

فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه چهارشنبه با حضور خانم دکتر مهري رايکا متخصص زنان و زايمان به موضوع بايدها و نبايد هاي فعاليت بدني دوران بارداري مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه چهار شنبه با حضور کارشناس تغذيه به موضوع تغذيه و عوارض چاقي مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود .

تاريخ پزشکي ايران
عنوان برنامه اي است که به روند علم پزشکي در ايران باستان تاکنون مي پردازد و آن را مورد بررسي قرار مي دهد . اين برنامه فردا به موضوع پزشکي در دوران قبل از اسلام مي پردازد اين برنامه به سردبيري آقاي يوسفي هر روز بجز جمعه ها ساعت 45/13 پخش مي شود .

بزهکاری و نوجوانی
عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی علل بزهکاری در جامعه و راهکارهای پیشگیری از آن میپردازد و موضوعاتي همچون دروغ گویی ، غیبت های پنهانی از مدرسه و ... را که منجر به جرم مي شود را مورد بررسي قرار مي دهد .
برنامه بزهکاری و نوجوانی فردا به کارشناسی دکتر چگيني روانشناس به موضوع مشکلات خانوادگي و بزهکاري . اين برنامه روزهای چهارشنبه ساعت 13 پخش می شود.

آهنگ زندگي ( برنامه جديدراديو سلامت )
عنوان برنامه زنده جديدي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به موضوع بهداشت روان و مسائل تاثير گزار بر آن مي پردازد .
خانم خضري سر دبير اين برنامه گفت : بهداشت رواني موضوع بسيار مهمي در زندگي انسان امروزي است که ما با پرداختن به اين موضوع سعي بر ارتقاء آن داريم و راههاي پيشگيري و درمان آن را بررسي دهيم . ايشان در ادامه گفت : بسياري از موضوعات همچون خانواده ، محيط کا ر، جامعه ، سازمانها و... بر سلامت روان تاثير ميگذارد و ما سعي داريم از سازمانها و صنايع براي ازارتقا سلامت روان کمک بگيريم .
اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر محمد کاظم عاطف وحيد رئيس انجمن روانشناسي باليني ايران و دکتر بلهري روانپزشک به موضوع نش رسانه در بهداشت روان مي پردازد . اين برنامه به سردبيري خانم خضري و تهيه کنندگي خانم درويشي چهار شنبه ها ساعت 05/9 تا 10 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.19647s, 18q