جمع شدن ۱۰۰ پرستار تجمع نیست

۱۳۹۳/۰۹/۲۳ - ۱۵:۴۲ - کد خبر: 131157
جمع شدن ۱۰۰ پرستار تجمع نیست

سلامت نیوز:وزیر بهداشت امروز در حاشیه اجلاس رؤسا و معاونان دانشگاه‌های علوم پزشکی در واکنش نسبت به تجمع پرستاران گفت: 100 نفر که جمع شدن پرستار نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس وی افزود : پرستاران سالهاست که با پزشکان کار می‌کنند و نباید آنها را بیجا تحریک کرد، خودشان باور دارند که مشکلشان در حال حل شدن است، مدعی نیستیم رضایت همه را جلب کرده‌ایم اما هیچکس نباید خود را نماینده مجموعه و قشری بداند.

گفتنیست صبح امروز تعدادی از پرستاران با تجمع در مقابل نهاد ریاست جمهوری خواهان اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مجتبي
روز پرستار نشون ميديم كه تجمع يعني چي
HADA
با سلام وعرض ادب برای همکاران که در برابر این بی عدالتی سکوت نخواهند کرد، متاسفانه تو جامعه پزشک سالار ی زندگی کردن این مشکلات رو هم داره، تا کی سکوت کنیم به درآمد کم، به توهین کردن پزشکهای تحصیل کرده ایرانی ، که حتی در مقابل توهین کردن حق دفاع از خودمون رو هم نداریم. چرا باید نظام پرستاری ونظام پزشکی برای بی ادبی وبی احترامی بعضی پزشکان در مقابل کادر درمان که درجامعه تعدادشون هم کم نیست سکوت کنه ونبايداین موضوع مطرح بشه.متاسفانه بعضی پزشکها طوری با کادر درمان پرستار ماما رادیولوژی و....رفتار میکنن که انگار عقل کل هستن وتمام علم دنیا رو کشف کردن ،دارن از جون مردم واعتماد مردم با گرفتن پولهای کلان سواستفاده میکنن .به خداوندی خدا برای هر بار جراحی تو بیمارستانها پول کلان زیر میزی برای خواهرم با قرض از اقوام پرداخت کردم، که آقای دکتر مسافرت خارجش پول کم نیارن. ما حتی برای درمان خودمون هم باید پول کلان بیمه بدیم .کادر درمان کمترین ساپورت درمانی دارند . بیشتر پرستارها مشکلات جسمی و روحی پیدا کردن دوست من با 17 سال سابقه حتی هزینه درمان کانسر سینه رو نداره. هیچ حمایتی موقع بیماری از ما نميشه حتی وقتی از بیماران به بیماریهای مثل هپاتیت وایدز گرفتار بشیم مطمئنا اخراج خواهیم شد. آقای وزیر ما در فقر هستیم فقر. هدف ما مقایسه نیست فقط وقتی نوبت به حق وحقوق قشر مظلوم جامعه پرستاری میرسد بودجه تمام میشود؟ ؟؟؟؟؟؟؟ای کاش خدا را برای کارهایتان شاهد بگیرید. یا حق.
نرگس
ظلم از این آشکارتر؟؟؟؟؟؟
وای بر حاکمی که شب سر بر بالین بگذارد درحالیکه رعیتی از او ناراضی اند! جناب وزیر در خوبی و خیرخواهی شما شکی نیست، بلکه در سیاستهای ناعادلانه ای که اجرا کردید حقوق پایمال شده بسیار است...
تا کارد به استخوان نرسیده چاره کار کن که این بار کج بی شتربانان به منزل نمیرسد هرچقدر هم که جیب شترسوار را پر از زر کنید!!!
ما خواهان سه برابر شدن دستمزدمان نیستیم؛ بلکه خواهان دریافت حق الزحمه به میزان یک سوم پزشکان هستیم! واین دو کاملا" متفاوت و روشن است.
مجید
جناب وزیر ،
نه هر که چهره بر افروخت دلبری داند
نه هر که آینه سازد سکندری داند
نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست
کلاهداری و آئین سروری داند
تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن
که دوست خود روش بنده پروری داند
وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی
وگر نه هرکه تو بینی ستمگری داند
مجید
جناب وزیر ،
نه هر که چهره بر افروخت دلبری داند
نه هر که آینه سازد سکندری داند
نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست
کلاهداری و آئین سروری داند
تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن
که دوست خود روش بنده پروری داند
وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی
وگر نه هرکه تو بینی ستمگری داند
مریم
چطور می گویید 100 نفر در حالیکه بیش از 1000 امضا تو بیانیه ثبت شده اگر هم تعداد بیشتر از این نیست نشانه رضایت پرستاران نیست اکثرا بعد از این همه سال اعتراضات بی نتیجه یا نا امید هستند یا از ترس صداشون در نمی آد یا اونقدر در گیر کار هستند که اصلا وقت برای اعتراض ندارند اگه آمار واقعی نارضایتی را می خواهید بدانید یه بررسی کنید تا ببینید بیشتر از 90درصد پرستاران از شرایط کاری ناراضی هستند
عزیز
انصاف اعتدال عدالت انسانیت تساوی
یا مهدی ادرکنی
مژگان
با سلام
واقعا جای تاسف داره !!!تجمع کنندگان حدود هزار نفر بودند ! و حتی اگر صد نفر هم معترض باشن ٰایا جناب وزیر نباید بپرسند که مشکل چیست ؟نمیدانم تا کی میخواهند پرستاری را نادیده بگیرند ! جناب وزیر برای درمان شکم حاد تجویز مسکن خطر مرگ به همراه دارد !!!!این را بدانید وعده و وعید دیگر برای پرستاران کارساز نیست ! صدای مارا بشنوید و جواب درست بدهید
araz
وزیر محترم وزارت پزشکان

چرا با وجود سپری 8 سال هنوز تعرفه گذاری خدمات پرستاری اجرایی نشده ولی یک شبه دریافتی پزشکان را چند برابر کردید
چرا برای پرستاران بودجه ندارید و برای پزشکان چند ده میلیون تومان مشکل ندارید
عدالت در پرداخت، حداکثر تا سه برابر قابل قبول میباشد
ابراهیم
جناب وزیر
گوشمون از این حرفا پره
فقط بگو تا کی....
0.62547s, 28q