برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

۱۳۸۷/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13135
برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

روز مقرر

عموي ثروتمند در يک روز مشخص هر ماه به ديدار برادر زاده جوان و خانواده اش مي رود و آنها را خوشحال مي کند اما يک روز که طبق روال گذشته به خانه آنها مي رود آنها را در گير مسئله اي مي بيند که .....
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
اين برنامه روز جمعه ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم شريفي و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

رز سپيد
عنوان برنامه اي است که به موضوعات ازدواج ميپردازد و آنها را مورد بررسي قرار مي دهد اين برنامه اين جمعه با حضور آقاي ابراهيمي مقدم به موضوع عشق و علاقه بين زوجين و تاثير آن بر تداوم زندگي مي پردازد .
با نخبگان سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که با حضور يکي از نخبگان عرصه سلامت به مرور خاطرات کودکي و جواني و نيز رمز موفقيت آنها در زندگي شان پرداخته مي شود . اين برنامه روز جمعه با حضور دکتر پرويز طوسي متخصص پوست و مو ساعت 15 پخش ميشود .
نقطه سرخط

عنوان برنامه اي است شاد مفرح كه در قالب هنري ، اجتماعي و 0000 به روان درماني مي پردازد .
و با آيتم هاي مختلف و با حضور طنز پردازان مطرح حوزه هاي مختلف و هنرمندان طنز به خنده درماني مي پردازد .
برنامه « نقطه سرخط » به اين معناست كه نگاه كهنه را با يك نقطه به پايان برسانيم و نگاه تازه را از سرخط ترويج كنيم .
برنامه نقطه سر خط به پخش خبرهاي اينترنتي شاد و مفرح و گزارش آقاي جواد انصاري گزارشگر طنز راديو می پردازد و تكه هايي از صداهاي فيلم طنز را پخش می کند .
اين برنامه اين هفته جمعه به موضوع رنگ در ماني ميپردازد . اين برنامه ساعت 20 /11 پخش مي شود .

طعم تندرستی
عنوان برنامه ای است که به تغذیه و نقش آن بیماریها و رژیم های لاغری و چاقی می پردازد . این برنامه پنج شنبه به کارشناسی آقای دکتر مظهری متخصص تغذيه به موضوع کنترل وزن و چاقي کودکان میپردازد این برنامه پنج شنبه ها به سردبيری رویا یمینی ساعت 15 پخش می شود .


فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه پنج شنبه با حضور آقاي دکتر اکبر کوشان فر فوق تخصص کودکان به موضوع پيشگيري از وقوع حوادث براي کودکان مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه پنج شنبه با حضور آقاي دکتر فهيم زاده فوق تخصص عفوني اطفال و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي به موضوع سرما خوردگي مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.79197s, 18q