مولاوردی خبر داد:

رواج نگران کننده مخدرهای صنعتی بین دختران

۱۳۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۸ - کد خبر: 131449

سلامت نیوز: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: متاسفانه رواج اعتیاد بین دختران از سنتی به صنعتی رفته که این امر نگران کننده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، شهیندخت مولاوردی قبل از ظهر سه شنبه در دیدار با آیت الله امینی گفت: در چارچوب برنامه‌ها و شعارهای رئیس جمهور و اسناد بالادستی نظام، برنامه ریزی‌هایی در حوزه زنان شده، امیدواریم با تعاملی که با حوزه و مرجعیت برقرار می‌کنیم بتوانیم زمینه اجرای اهداف مندرج در سند چشم انداز را فراهم کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: طی ۱۵ ماهی که از فعالیت دولت می‌گذرد فعالیت‌های مختلفی در عرصه‌های مربوط به زنان همچون تقویت نهاد خانواده، کمک به بهبود وضعیت زنان سرپرست خانوار، زنان بهبود یافته از اعتیاد، زنان ساکن در سکونتگاه‌های غیر مجاز و اعتیاد زنان و ... فعالیت‌هایی صورت گرفته است.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به اعتیاد دختران اشاره و بیان کرد: متاسفانه الگوی اعتیاد از سنتی به سمت صنعتی تغییر کرده که این امر نگران کننده است.

حل مشکلات بانوان نیازمند عزم ملی است

وی با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام شده برای حل مشکلات بانوان گفت: تحقق این برنامه‌ها نیازمند همکاری و عزم ملی است و بهبود وضعیت زنان مسئولیتی همگانی است.

مولاوردی در ادامه با در ادامه با اشاره به جنایت‌های داعش پیرامون زنان ابراز داشت: این جنایت‌ها زنان را هدف قرار داده که به نام دین زنان را به برده می‌برند و از آنان سلب حیات می‌کنند که ما باید تلاش کنیم جنایت‌های آنان به نام دین تمام نشود و برای این منظور باید نگاه رحمانی اسلام به زنان را تبیین کنیم.

وی در ادامه با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در نامگذاری یک روز با عنوان مبارزه با خشونت و افراطی‌گری گفت: این روز در تقویم ملی ثبت می‌شود که مجموع این نامگذاری‌ها می‌تواند فرصتی برای انجام فعالیت‌های مختلف فراهم کند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.12595s, 19q