اخبار روز دوشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13151
اخبار روز دوشنبه راديو سلامت

فراسو( 6 مهر )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه دوشنبه با حضور آقاي دکتر کامران بليغي متخصص پوست و مو و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع مهار و کنترل آکنه مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه دو شنبه با حضور خانم دکتر نيرو منش متخصص زنان و زايمان به موضوع کيست تخمدان مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

لحظه هاي عبور
عنوان برنامه اي است که به دوران نوجواني و رفتارهاي پر خطر اين دوران مي پردازد و با حضور کارشناسان روانشناس و جامعه شناس و خود نوجوانان اين دوران را مورد بررسي قرار ميدهد . اين برنامه روز دوشنبه با حضور دکتر ابراهيمي مقدم روانشناس به موضوع نوجوان من چه مشکلي دارد و محاسن و معايب دوران نوجواني ميپردازد . لحظه هاي عبور دوشنبه ها به سردبيري خانم لعيا متين پارسا ساعت 30/14 پخش ميشود .
نقد سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به نقد عملکرد سازمان ها و نهادهاي مرتبط با نظام سلامت مي پردازد . اين برنامه روز دو شنبه با حضورآقاي دکتر دواتگران يکي از مسئولين بهزيستي به موضوع مشکلات سالمندان مي پردازد. نقد سلامت به سردبيري زهرا کاظمي دوشنبه ها ساعت 15 تا 16 پخش مي شود .

طبيعت شفابخش
عنوان برنامه اي است که به معرفي طب سنتي و گياهي مي پردازد و به اشکالات شيوه خدمات توسط عطاريها و موانع موجود بر سر ارائه خدمات دانشگاهي مي پردازد . طبيعت شفا بخش فردا با حضور دکتر گرزن به موضوع خواص شاهتره و تاريخچه طب در يونان ميپردازد . طبيعت شفا بخش به سردبيري آقاي مزدک شيدايي روزهاي دو شنبه ها ساعت 05/14 پخش مي شود .
دوباره نگاه کن
عنوان برنامه اي است که با حضور روانشنا سان و کارشناسان به موضوع مهارتهاي زندگي مي پردازد . اين برنامه فردا با حضور آقاي تقوي روانشناس به مهارت کنترل استرس مي پردازد . اين برنامه روزهاي دو شنبه به سردبيري خانم غياثي ساعت 50/12 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.71021s, 18q