اعلان برنامه روز سه شنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13187
اعلان برنامه روز سه شنبه راديو سلامت

هنر در عرصه سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به تاثير هنر اعم از تلويزيون ، تئاتر ، تجسمي، موسيقي و ...برسلامت روان مي پردازد . اين برنامه با کارشناسان هنري و هنرمندان به گفتگو نشسته و همچنين اخبار و مشاوره هاي روانشناسي و گزارشهاي ميداني را پخش مي نمايد .
برنامه هنر در عرصه سلامت فردا سه شنبه با حضور آقاي رضا تنظيفي استاد دانشگاه به موضوع روشهاي عملي نقاشي درماني مي پردازد . اين برنامه سه شنبه ها ساعت 15 تا 45/15 پخش مي شود.
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه فردا با حضور دکتر هدايت حسيني رئيس اداره مواد غذايي وزارت بهداشت به موضوع اثر سموم شيميايي بر محصولات کشاورزي مي پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود.
جامعه سالم، انسان سالم
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به موضوع عوامل تاثير گزار بر سلامت جامعه مي پردازد . اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر بهزاد دماري به موضوع عوامل اجتماعي تاثير گزار بر سلامت انسان مي پردازد . اين برنامه سه شنبه ها ساعت 50/12 پخش مي شود .

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه سه شنبه با حضور آقاي دکتر مرآد فوق تخصص گوارش به موضوع abs مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.11428s, 18q