به ریاست وزیر بهداشت صورت گرفت

تشکیل اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۶ - کد خبر: 132073

سلامت نیوز: اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت با ریاست وزیر بهداشت تشکیل و بر حذف رابطه مستقیم مردم با مجموعه اداری و جایگزینی آن با سامانه‌های الکترونیکی تأکید شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، در اجرای بند (ب) ماده (1) آیین نامه جدید پیشگیری و مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی در قوه مجریه ابلاغی 1393، اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری، وزارت بهداشت با حضور وزیر بهداشت تشکیل شد.

وزیر بهداشت در این جلسه، بر تسریع در اجرای کامل دولت الکترونیک در مجموعه وزارت بهداشت و برون سپاری وظایف قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت و سایر نهادها و اشخاص غیر دولتی تاکید کرد.

سید حسن هاشمی، حذف رابطه مستقیم مردم با مجموعه اداری و جایگزینی آن با سامانه های الکترونیکی ارائه خدمت را مهمترین ابزار برای ارتقای سلامت نظام اداری و تکریم شهروندان و ارباب رجوع بیان کرد.

اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت، با حضور وزیر بهداشت، معاون حقوقی و امور مجلس به عنوان دبیر این کارگروه، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر کل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، رییس تخلفات اداری، رییس مرکز حراست، و سه نفر از روسای دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.7801s, 18q