برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

۱۳۸۷/۰۸/۱۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 13246
برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

هرگز خيلي دير نيست

آقايي در ميانسالي و پس از در گذشت همسرش تصميم مي گيرد ادامه تحصيل بدهد و وترد دانشگاه مي شود . در دانشگاه در گير اتفاقاتي مي شود که در نهايت .....
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
اين برنامه روز جمعه ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم شريفي و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .


صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه پنج شنبه با حضور خانم دکتر محکم فوق تخصص نفرولوژی کودکان و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي دانشگاه شهید بهشتی به موضوع نارسایی کلیه در کودکان مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

آیینه روزگار
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به مشکلات و موضوعات سالمندان می پردازد . این برنامه روز جمعه با حضور خانم دکتر پریسا طاهری به موضوع پوکی استخوان میپردازد . این برنامه جمعه ها ساعت 05/12 پخش می شود .

با نخبگان سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که با حضور يکي از نخبگان عرصه سلامت به مرور خاطرات کودکي و جواني و نيز رمز موفقيت آنها در زندگي شان پرداخته مي شود . اين برنامه روز جمعه با حضور آقای دکتر مرتضوی جراح فک و صورت ساعت 15 پخش ميشود .


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.65796s, 18q