اخبار يک شنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۱ - کد خبر: 13292
اخبار يک شنبه راديو سلامت

فراسو( یک شنبه )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه یک شنبه با حضور آقای دکتر فرتوک زاده فوق تخصص چشم و قرینه و رئیس چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران به موضوع اهمیت تشخیص بموقع اختلالات چشمی کودکان مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه پنج شنبه با حضور خانم فیروزه آدابی گوینده رادیو ساعت 05/9 پخش مي شود .

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه یک شنبه با حضور آقاي دکتر غروبی جراح کودکان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به موضوع دل درد در کودکان مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 05/11 پخش می شود .

زاویه پنهان
برنامه زاویه پنهان عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی آگهی ها و تبلیغات روزنامه ها و سایر رسانه ها درباره خدمات بهداشتی درمانی با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد و توضیحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب بیان می کنند. این برنامه روز یک شنبه با حضور آقای مقیمی مدیر کل نظارت سازمان نظام پزشکی به موضوع تبلغات پزشکی مي پردازد . زاويه پنهان روزهاي يک شنبه ساعت 05/14 پخش می شود .

دید و بازدید

عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که به موضوع صله رحم و فواید آن بر سلامتی و بهداشت روان می پردازد . این برنامه فردا به موضوع شب نشینی در پاییز می پردازد . دید و بازدید هر روز ساعت 8 پخش میشود .


تاریخ پزشک ایران
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به تاریخ پزشکی ایران از ایران باستان تا به امروز می پردازد . این برنامه فردا به کارشناسی آقای علی تهران بند به موضوع ساخت بیمارستان در بغداد می پردازد . تاریخ پزشکی ایران هر روز به جز جمعه ها ساعت 45/13 پخش می شود .سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه فردا با حضور خانم دکتر ذراتی به موضوع چاقی کودکان و رفتارهای خانواده مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.87204s, 18q