سه شنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۱۴ - ۰۷:۵۴ - کد خبر: 13326
سه شنبه در راديو سلامت
فراسو( سه شنبه 14 آبان )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه سه شنبه با حضور خانم دکتر زهرا حسامی کارشناس مرکز پیشگیری و کنترل دخانیات شهید بهشتی به موضوع زیانهای استفاده از قلیان مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.
صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه سه شنبه با حضور خانم دکتر امیری فوق تخصص روانپزشکی کودکان به موضوع بیش فعالی در کودکان مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 05/11 پخش می شود .
هنر در عرصه سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به تاثير هنر اعم از تلويزيون ، تئاتر ، تجسمي، موسيقي و ...برسلامت روان مي پردازد . اين برنامه با کارشناسان هنري و هنرمندان به گفتگو نشسته و همچنين اخبار و مشاوره هاي روانشناسي و گزارشهاي ميداني را پخش مي نمايد .
برنامه هنر در عرصه سلامت فردا سه شنبه با حضور خانم رخشان بنی اعتماد کارگردان به موضوع درجه بندی فیلم های تلویزیون و آقای پریس تنظیفی استاد دانشگاه به موضوع روشهای عملی نقاشی در منزل میپردازد . اين برنامه به سردبيري آقاي تنظيفي و تهيه کنندگي آقاي يوسفي سه شنبه ها ساعت 15 تا 45/15 پخش مي شود.
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه فردا با حضور دکتر صابری رئیس اداره پیشگیری و درمان مصرف مواد مخدر وزارت بهداشت به موضوع شربت تریاک مي پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود.
زير پوست شهر
زير پوست شهر عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به موضوعات زندگي در کلان شهر و مشکلات و معضلات آن در آيتم هاي مختلف مي پردازد. اين برنامه روز سه شنبه در آيتم آيين زندگي با حضور آقاي مير بلوکي کارشناس ارشد روانشناسي به موضوع جبران اشتباه و در آيتم مهارت زندگي با حضور آقاي دکتر ابراهيمي مقدم روانشاس به موضوع تعریف جوانی و نوجوانی مي پردازد
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.41115s, 18q