حادثه آتش سوزی در داروسازی سها

۱۳۹۳/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۲ - کد خبر: 133323

سلامت نیوز: مدیرعامل شرکت داروسازی سها هلال‌احمر، جزئیات آش سوزی شب گذشته در بخشی از فضای تولیدی شرکت داروسازی سها در سایت چهارباغ کمالشهر را، تشریح کرد.

دکتر زهرایی با اشاره به اینکه حادثه حریق کارخانه داروسازی سها در آخرین شیفت کاری روز گذشته در ساعت 6:55 عصر رخ داد، به مهر گفت: به محض وقوع حادثه مراتب به آتش‌نشانی اطلاع داده شد که متاسفانه به علت این که آتش‌نشانی کمالشهر و هشتگرد از تجهیزات کافی چون مجهز بودن خودروها به آب و آتش‌نشانان به ماسک برخوردار نبودند، اطفای حریق با یک ساعت تاخیر انجام شد.

وی توضیح داد: پس از گذشت یک ساعت از آتش‌سوزی در نهایت آتش‌نشانی کرج در محل حاضر شده و خوشبختانه از پیشروی حریق جلوگیری کردند.

مدیرعامل شرکت داروسازی سها اظهار کرد: خوشبختانه حادثه آتش‌سوزی خسارات جانی به دنبال نداشته و همکاران هلال‌احمر استان و پرسنل کارخانه با همه تلاش افرادی که در محل حادثه گرفتار شده بودند را به سرعت نجات دادند.

وی با بیان اینکه در یک ساعت نخست حادثه پرسنل سایت با شکستن شیشه‌ها و استفاده از آب فضای کارخانه، برای کنترل آتش همه تلاش خود را بکار گرفتند، عنوان کرد: متاسفانه چون روند اطفای حریق طول کشید، کارخانه نیز خسارات بیشتری دید.

زهرایی با اعلام اینکه علت آتش‌سوزی هنوز معلوم نیست، تصریح کرد: کارشناسان ارشد آتش‌نشانی از محل بازدید کرده و کارشناسان بیمه نیز برای روز شنبه اعلام بازدید کرده‎‌اند و لذا میزان خسارات و علت حادثه بزودی مشخص خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.39163s, 18q