28 آبان؛

كنگره انجمن قلب تهران برگزار مي‌شود

۱۳۸۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۲ - کد خبر: 13340
كنگره انجمن قلب تهران برگزار مي‌شود
دكتر مهدي پيغمبري، متخصص قلب و دبير شانزدهمين كنگره انجمن قلب ايران در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در اين كنگره 4 روزه، كارديولوژي عمومي، درمان‌هاي تهاجمي غير جراحي قلب، آنژيوپلاستي قلب، الكتروفيزيولوژي قلب، نارسايي‌هاي قلبي، تصويربرداري قلبي و غيره بحث و بررسي مي‌شود.

وي در اين باره ادامه داد: در شانزدهمين كنگره انجن قلب ايران، آنژيوگرافي غيرتهاجمي كه روش نويني در تشخيص بيماري‌هاي قلبي به ويژه عروق كرونر است مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد. نوتواني قلب، بيهوشي قلب و پيشگيري از بيماري‌هاي قلبي از ديگر موارد مورد بحث در كنگره است.

دكتر پيغمبري گفت: حدود 790 مقاله از گروه‌هاي پزشكي و پيراپزشكي به دبيرخانه كنگره ارسال شده كه از اين تعداد 485 مقاله براي ارائه در كنگره انتخاب شده است. در مجموع 230 مقاله به صورت سخنراني و 255 مقاله به صورت پوستر در شانزدهمين كنگره انجمن قلب ايران ارايه مي‌شود. همچنين حدود 80 سخنراني توسط ميهمانان دعوت شده از 15 كشور خارجي برگزار مي‌شود.

دبير شانزدهمين كنگره انجمن قلب ايران با بيان اينكه تاكنون دو هزار و 500 نفر براي شركت در كنگره ثبت نام كرده‌اند، گفت: كنگره امسال با همكاري انجمن قلب ايران و كالج قلب آمريكا برگزار مي‌شود. از آنجا كه اين كنگره چهار روزه است بالاترين ميزان امتياز بازآموزي براي شركت كنندگان در نظر گرفته مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
علی اکبر شیخی
به عنوان پرستار کار شناس ارشد شاغل ccu
میخوام شرکت کنم اما مقاله ندادم
آیا امتیاز باز آموزی دارد؟؟؟
1.49669s, 19q