چهار شنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۶ - کد خبر: 13342
چهار شنبه در راديو سلامت

فراسو( چهار شنبه 15 آبان )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه چهار شنبه با حضور خانم دکتر نسرین امیری روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به موضوع اختلالات اضطرابی مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه چهار شنبه با حضور خانم دکتر علوی جراح و عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی به موضوع آلرژی های پوستی مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 05/11 پخش می شود
. بزهکاری و نوجوانی
عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی علل بزهکاری در جامعه و راهکارهای پیشگیری از آن میپردازد و بسیاری از رفتارهای کودکان و نوجوانان زمینه ای است که در آینده تبدیل به جرم اجتماعی ميشود مانند دروغ گویی ، غیبت های پنهانی از مدرسه و ... را با حضور کارشناسان و روانشناسان آن را به مردم معرفی میکند.
برنامه بزهکاری و نوجوانی فردا به کارشناسي آقاي سید مهدی حسینی مسئول دفتر توسعه فعالیتهای فرهنگی نوجوانان به موضوع نوجوانان و فرصتهای فرهنگی پیش رو مي پردازد . اين برنامه چهار شنبه ها به سردبيري خانم معصومي ساعت 14 پخش ميشود .
آهنگ زندگي
عنوان برنامه زنده جديدي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به موضوع بهداشت روان و مسائل تاثير گزار بر آن مي پردازد .
خانم خضري سر دبير اين برنامه گفت : بهداشت رواني موضوع بسيار مهمي در زندگي انسان امروزي است که ما با پرداختن به اين موضوع سعي بر ارتقاء آن داريم و راههاي پيشگيري و درمان آن را بررسي دهيم . ايشان در ادامه گفت : بسياري از موضوعات همچون خانواده ، محيط کا ر، جامعه ، سازمانها و... بر سلامت روان تاثير ميگذارد و ما سعي داريم از سازمانها و صنايع براي ازارتقا سلامت روان کمک بگيريم .
اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر محمد کاظم عاطف وحيد رئيس انجمن روانشناسي باليني ايران و خانم دکتر شیرازی روانپزشک به موضوع بهداشت روانی قبل از بارداری میپردازد. اين برنامه به سردبيري خانم خضري و تهيه کنندگي خانم درويشي چهار شنبه ها ساعت 05/9 تا 10 پخش مي شود .

تاریخ پزشکی ایران
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به تاریخ پزشکی ایران از ایران باستان تا به امروز می پردازد . این برنامه فردا به کارشناسی آقای علی تهران بند به موضوع اداره بیمارستان در ایران می پردازد . تاریخ پزشکی ایران هر روز به جز جمعه ها ساعت 45/13 پخش می شود .

اسرار خوراکيها
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به اسرار خوراکيها و خواص و طريقه نگهداري ارتباط با آن مي پردازد . اين برنامه فردا به کارشناسي دکتر آزاده متقي به موضوع گریپ فوروت میپردازد . این برنامه به سردبيري خانم گودرزي هر روز ساعت 30/6 پخش ميشود .

آيا مي دانيد

عنوان برنامه اي است که به موضوعات و پيامهاي مختلف بهداشتي _ پزشکي ميپردازد . اين برنامه فردا به کارشناسی دکتر فاطمه سلیمانی شوک های مربوط به پنی سیلین مي پردازد . آيا مي دانيد هر روز بجز جمعه ها ساعت 50/10 پخش مي شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.93761s, 18q