اخبار راديو سلامت

آخر هفته با رادیو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۵ - کد خبر: 13372
آخر هفته با رادیو سلامت

اخبار رادیو سلامت روزهای پنج شنبه و جمعه

مسئله مرگ و زندگی
خانمی که زندگی خوش و مرفه ای دارد بر اثر تصادف سلامتی خود را از دست داده و نابینا میشود . او که بسار ناامید شده اتفاق عجیبی در زندگیش می افتد و او را از نظر روحی و معنوی به زندگی برمیگرداند ......
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
اين برنامه روز جمعه ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم شريفي و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

کودک خلاق
عنوان برنامه اي است که روشهاي خلاقيت کودکان را به والدين و مربيان آموزش مي دهد . اين برنامه اين جمعه با حضور خانم دکتر کتایون خوشابی فوق تخصص روانپزشکی کودکان به موضوع کنجکاوی کودکان ميپردازد . اين برنامه به سردبيري خانم ايلانلو روزهاي جمعه ساعت 7 تا 30/7 پخش مي شود .

رز سپيد
عنوان برنامه اي است که به موضوعات ازدواج ميپردازد و آنها را مورد بررسي قرار مي دهد اين برنامه اين جمعه با حضور آقاي ابراهيمي مقدم به موضوع عشق و علاقه بين زوجين و تاثير آن بر تداوم زندگي مي پردازد .

آیینه روزگار
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به مشکلات و موضوعات سالمندان می پردازد . این برنامه روز جمعه به موضوع تفریحات و سفر سالمندان میپردازد . این برنامه جمعه ها ساعت 05/12 پخش می شود .

سلامت در حج
عنوان برنامه ای ست که به سلامت در حج می پردازد . این برنامه به منظور بالا بردن سطح آگاهی سلامت جسمی و روانی زائرین و عوامل کاروان قبل از سفر ، در حین سفر و بعد از سفرتهیه و پخش می شود و با حضور کارشناسان و متخصصین به بیماریهای واگیردار ، بیماری شایع ، بیماری خاص ، شرایط اقلیمی عربستان ، مسائل پزشکی بانوان و ... میپردازد و ضمن ارتباط با مسئولین و هیئت پزشکی مستقر در عربستان شرایط بهداشتی ایام حج را مورد بررسی قرار میدهد.برنامه سلامت در حج روزهای پنج شنبه و جمعه با حضور دکترهلدی ساز رئیس هیات پزشکی سازمان حج و زیارت به موضوع آمادگی قبل از سفر و انجام واکسیناسیون این برنامه هر روز ساعت 30/12 پخش می شود.

نقطه سرخط
عنوان برنامه اي است شاد مفرح كه در قالب هنري ، اجتماعي و 0000 به روان درماني مي پردازد و با آيتم هاي مختلف و با حضور طنز پردازان مطرح حوزه هاي مختلف و هنرمندان طنز به خنده درماني مي پردازد .
برنامه « نقطه سرخط » به اين معناست كه نگاه كهنه را با يك نقطه به پايان برسانيم و نگاه تازه را از سرخط ترويج كنيم .
برنامه نقطه سر خط به پخش خبرهاي اينترنتي شاد و مفرح و گزارش آقاي جواد انصاري گزارشگر طنز راديو می پردازد و تكه هايي از صداهاي فيلم طنز را پخش می کند .
اين برنامه اين هفته جمعه با حضورآقای دکتر افشین یدالهی ترانه سرا و روانپزشک به موضوع نقش ترانه در موسیقی در سلامت روح جامعه میپردازد . ساعت 15/12 تا 45 / 13 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.94985s, 18q