اخبار راديو سلامت

شنبه های راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۵ - کد خبر: 13404
شنبه های راديو سلامت

فراسو(شنبه 18 آبان )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه شنبه با حضور آقای دکتر اسحاق حسینی فوق تخصص گوارش به موضوع ریفلاکس معده مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه شنبه با حضور آقای دکتر مجتهد زاده فوق تخصص قلب کودکان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به موضوع بیماری اکتسابی قلبی در کودکان مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 05/11 پخش می شود .
.
اسرار خوراکيها
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به اسرار خوراکيها و خواص و طريقه نگهداري ارتباط با آن مي پردازد . اين برنامه روز شنبه به موضوع کشک و خواص آن می ÷ردازد اسرار خوراکیها به کارشناسي دکتر آزاده متقي و سردبيري خانم گودرزي هر روز ساعت 30/6 پخش ميشود .
دید و بازدید
عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که به موضوع صله رحم و فواید آن بر سلامتی و بهداشت روان می پردازد . این برنامه شنبه به موضوع دستهای پر ، دیدارهای خالی میپردازد . دید و بازدید هر روز ساعت 8 پخش میشود .

گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه شنبه با حضور خانم نجار زاده کارشناس ارشد تغذیه ساعت 05/9 پخش مي شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.13559s, 18q